Domů » 3 nové knihy pro ženy, které stojí za to přečíst

3 nové knihy pro ženy, které stojí za to přečíst

by info@press-media.cz

Letní sezóna se kvapem blíží a s ní také doba letní dovolené. Proč si tolik očekávané chvíle oddechu ještě víc nezpříjemnit poutavou knihou? Ať už hledáte čtení k vodě nebo si chcete zkrátit dlouhou chvíli v letadle, tyto knihy přijdou vhod!

více v článku...

Diane Sanfilippo – 21denní cukrový detox: Zkroťte chuť na sladké a sacharidy

Je zdravý životní styl vašim přítelem a ráda byste si rozšířila obzory? Pak by vaší pozornosti neměla uniknout kniha 21denní cukrový detox: Zkroťte chuť na sladké a sacharidy. Představí kompletní výživový program, který dokáže efektivně zbavit závislosti na cukru jednou provždy. Následujte jednoduchý plán s více než 90 recepty a unikněte ze spárů bílého zabijáka za pouhé tři týdny. Věřte, že tělo to rozhodně ocení. Tuto užitečnou pomocnici nabízí například známé knihkupectví Kosmas.

Kerry Fisherová – Mlčenlivé ženy

Jste milovnicí thrillerů plných napětí? Kniha Mlčenlivé ženy své čtenáře rozhodně nezklame. Nebudete se moci odtrhnout! Emocionální rodinný thriller vypráví příběh dvou žen, které spolu zdánlivě nemají téměř nic společného. Spojují je pouze rodinná pouta, jsou totiž manželkami dvou bratrů, kteří spáchali něco strašlivého. Jedno z těchto manželství se zdá být idylické, ale ve skutečnosti skrývá tajemství, které by po vyplavení na povrch zničilo celou rodinu. Druhá z žen naopak o minulosti svého manžela ví a je s ní smířená, dokud neobjeví další kousek pravdy, který obrátí vše naruby. V spletité síti lží si dvě naprosto rozdílné ženy nakonec musí začít důvěřovat, protože jiná možnost není. K dostání například v knihkupectví Knihy Dobrovský.

Barbora Šťastná – Láska pro samouky

Máte ráda humorné knihy, u kterých se zaručeně pobavíte? Pak sáhněte po knize Láska pro samouky, která k tomuto účelu poslouží skvěle. Seznámíte se s hlavní hrdinkou Klárou, které náhle ztroskotá manželství a ona se ocitne v nevyzpytatelném světě singles. Ve svých čtyřiceti letech poprvé zažije, jak probíhá seznamování na sociálních sítích, a že online trapasy jsou stejně trapné jako ty skutečné. Smích zaručen.

You may also like