Domů » Desky pod umyvadlo učiní ze starší koupelny novou místnost

Desky pod umyvadlo učiní ze starší koupelny novou místnost

by info@press-media.cz

Přemýšlíte, jak vyladit svoji starší koupelnu, aniž byste museli dělat složité zásahy? Někdy stačí i zdánlivě nepatrný kousek nábytku nebo designově zajímavý kousek, který dodá místnosti šmrnc a bude oku lahodit. Praktické, vkusné dřevěné desky pod umyvadlo mají svou účelnou stránku doladěnou ještě pěkným řešením. Dřevo má několik odstínů, z nichž si můžete vybrat právě tu barvu, jaká vaší koupelně nebo WC bude slušet nejvíce. A jestliže k tomu navíc bojujete o každičký centimetr, deska vám pomůže s úložným prostorem.

Desky pod umyvadlo se hodí do bytu i do veřejných prostor

Praktická deska pod umyvadlo jednoznačně patří do domácí koupelny, ovšem své místo si nalézá i ve veřejných prostorách – například na toaletách v restauracích či ubytovacích zařízeních. Vždyť provozovatelé a majitelé podniků, kde návštěvníci a hosté navštěvují WC či potřebují patřičný komfort při umývání rukou, vědí, jak každá, i když nepatrná, maličkost hosty potěší. Pokud jim pro jejich pohodlí připravíte i odkládací prostor na osobní věci, stoupnete v jejich očích určitě ještě více než jen pozornou a rychlou obsluhou, případně chutným jídelníčkem.

Co se týče opracování desky pod umyvadlo, i když jsou zhotoveny ze dřeva, nemusíte se obávat jejich zničení působením vlhka a mokra. Každá dřevěná deska je speciálně upravena tak, aby ani největší „cákalové“ materiál nepoškodili. Stačí pouze kapky či louže vody otřít a deska bude znovu jako nová. Myslete při zařizování koupelny nejen na praktickou stránku, ale i na pěkné doladění celkového interiéru. Na výběr máte desky, které přesně padnou pod umyvadlo, anebo dřevěné plochy, jež jsou větší než okraj umyvadla. Ty skutečně slouží i jako odkládací prostor, nejen jako dekorativní prvek, který oživí vaši koupelnu.

You may also like