Domů » Elektronická evidence docházky, která jde s dobou

Elektronická evidence docházky, která jde s dobou

by info@press-media.cz

Patříte mezi zastánce papírového zaznamenávání příchodů a odchodů vašich svěřenců do školního či jiného zařízení? Bojíte se toho, že pokud byste opustili tento již prehistorický způsob, znamenalo by to pro vás velkou časovou a hlavně finanční náročnost? V tom případě jste ještě nejspíš neslyšeli o tom, co vše dovede elektronická evidence docházky Dignus, která pracuje na takzvané RFID bázi, tedy systému bezkontaktních karet, které pouze rozdáte svým svěřencům a od té doby se bude systém o vše podstatné starat za vás. Odložte tedy tužku a knihu docházky, a přejděte na moderní způsob, který vám ušetří čas i peníze.

Elektronická evidence docházky do školky, jeslí či do zaměstnání

Potřebujete mít jasný přehled o tom, kdo se momentálně nachází ve vaší dětské skupině ve školce? Je pro vás nutností vědět, kde se dané dítě či osoba pohybuje a zda do zařízení vůbec dorazila? V tom případě je pro vás elektronická evidence docházky tím pravým systémem, který si jednoznačně zamilujete. A to ať již budete sledovat pohyb svých malých svěřenců ve vaší školce či vašich zaměstnanců. V každém případě se investice do tohoto multifunkčního zařízení rozhodně vyplatí a nejedna instituce si již služby tohoto prostředku velmi chválí. Buďte mezi nimi i vy.

Bezkontaktní karty děti zbožňují

Elektronická evidence docházky není pouze systémem, který se osvědčil u zřizovatelů různých služeb, ale i u samotných uživatelů, kterými jsou v mnohých případech především děti. Příchod i odchod každého dítěte je zaznamenávám pomocí bezkontaktní čipové karty, kterou vaši svěřenci obdrží. Poté ji stačí pouze přiložit na čtecí zařízení a ihned budete vědět, kde se daný člověk nachází. Samotné děti převážně baví se samotnou kartou vůbec manipulovat. Připadají si s ní dospělejší a jsou doslova nadšeni z každého pípnutí, které projde terminálem. Jelikož ovšem víme, že uživateli tohoto systému budou především mladší děti, dbali jsme při výrobě na to, aby systém zaznamenal pouze jedno pípnutí a při ostatních hrátkách dětí, všechna další přihlášení či odhlášení vymazal. Nevěříte stále tomu, že se může stát z nemilé povinnosti radost? V tom případě si naše služby objednejte klidně ještě dnes.