Domů » Odhaleno: low cost výlet do Prahy i na několik dní pro každého

Odhaleno: low cost výlet do Prahy i na několik dní pro každého

by info@press-media.cz

V našem hlavním městě jste byli naposledy na školním výletě? Její krásy byste ale chtěli vidět znovu, jenže odrazují vás ceny, které jsou spíše nastaveny na peněženky zahraničních turistů? Nesmí vás to odradit, když si vezmete k srdci zaručené cestovatelské tipy, užijete si parádní výlet a nebude vás to nutně stát mnoho tisíc korun!

více v článku...

Levnější vstupy i doprava zdarma

Praha je historickou perlou Evropy, která nabízí mnoho úžasných míst k vidění. Jenže ne všechny památky jsou zdarma a kromě nich se vyplatí si zajít i do muzeí nebo galerií, případně si objednat i okružní vyhlídkovou jízdu po městě. Abyste neplatili plnou cenu, kupte si Prague card. Je to speciální karta pro návštěvníky Prahy, se kterou získáte atraktivní slevy a různé bonusy, kromě památek třeba i do restaurací, takže se i levně najíte.

Je velkou výhodou, že karta nabízí i dopravu MHD zdarma, takže se můžete bez problémů pohybovat po městě, kamkoliv se vám zamane. Pokud není cestování MHD nic pro vás, doporučujeme využít Uber.

TIP: Máte rádi i netradiční místa? Podívejte se na těchto 10 tipů na vskutku nevšední místa v hlavním městě.

Ubytování na parádním místě za pár korun

Velkou položku rozpočtu každého výletu tvoří výdaje za ubytování, o Praze to ale nutně platit nemusí. Komfortní ubytování v Praze totiž sežnete opravdu levně a navíc na strategicky výhodném místě. Podívejte se na nabídku Rezidence Topolová.

Nachází se na Praze 10, odkud je to jen cca 20 minut jízdy metrem do centra. Vybírat si můžete z 3 druhů ubytování. Když vám stačí základ, volte hostel Praha. V nabídce jsou 1 až 3 lůžkové pokoje, které jsou řešeny buňkovým systémem – tj. dva sousední pokoje mají společné sociální zařízení. V Rezidenci Topolová mají ještě pokoje typu penzion a pro náročnější návštěvníky také apartmány. Jejich součástí je i kuchyňka. Rezervaci provedete snadno online.