Domů » Penziony v Česku. Skvělá dovolená s nádechem romantiky

Penziony v Česku. Skvělá dovolená s nádechem romantiky

by svet zeny

V létě máme o prázdninách dovolené, abychom načerpali sílu. Kde ale vezmeme energii v zimě? Ideálně, když začíná jaro, protože se nám zlepší nálada a vše umocní relax, který si dopřejeme odpočinkem. Kam vyrazit? Do penzionu, ať máte soukromí a budete se cítit jako doma.

více v článku...

Penzion v Lázních Bělohrad

Jaro je mezidobí, kdy nemusíme tak aktivně trávit dovolenou jako v zimě na lyžích, v létě třeba na kolech. Jde tak o čas skutečně věnovaný odpočinku. Proto je ideální zkusit lázně. Jsou drahé? Jděte na to chytře. Dnes můžete do spousty resortů chodit jen na procedury. Ubytování může být skromnější, o to ale více komfortnější. V penzionu budete totiž jako doma a budete mít k dispozici veškerou výbavu, od sporáku až po pračku. Proto si vyberte wellness, kam vyrazíte. Populární jsou například Lázně Bělohrad. Sem lidé často jezdí regenerovat pohybový aparát. A je tu i poměrně nový luxusní wellness resort. Zadejte si porot do vyhledávače „penziony v Lázních Bělohrad“ a uvidíte, že se vám objeví nabídka plná krásných domečků. Moderních staveb i tradičních roubenek. Nasajete tak atmosféru východních Čech.

Penzion Karlovy Vary – luxusní ubytování

Když jsme u lázní, lze zmínit i věhlasné Karlovy Vary. Jistě místo znáte díky filmovému festivalu, poznejte však jeho kouzlo i mimo tuto atraktivní akci. Jde o krásné místo, které v sobě snoubí mnoho kultur. Možná proto si budete myslet, že zde budou ceny vysoké, ale nikoli. Stačí se podívat na výraz „penzion Karlovy Vary“ a uvidíte, že se tu dá levně prožít volno, do legendárního Puppu si pak skočíte jen na zákusek. Pokud vás láká okolí, zadejte do vyhledávače třeba „penzion Mariánské lázně“, i to je proslulé lázeňské město. I zde se specializují na pohybové ústrojí, dále i zažívací. Právě díky zkušenostem s náročnou klientelou zde najdete mnoho míst pro wellness, které uvolní tělo i mysl. Pokud se chystáte cestovat po Čechách, vybírejte penziony na Penzion.cz. Pro každého se něco najde.