Domů » Prodej hutního materiálu i ocelové výpalky – to je KT MetSteel

Prodej hutního materiálu i ocelové výpalky – to je KT MetSteel

by info@press-media.cz

Česká společnost KT MetSteel se specializuje na kompletní strojírenskou výrobu. Nabízí však i tvarové ocelové výpalky, prodej hutního materiálu a barevných kovů. Poptávat lze jakékoliv množství materiálu, kusovou i sériovou výrobu.

více v článku...

Hutní materiál i s dovozem na klíč

Ať již potřebujete dodat materiál jednorázově, nebo hledáte trvalého dodavatele, je KT MetSteel vhodným partnerem pro prodej hutního materiálu. Společnost má v sortimentu ocel, nerezovou ocel i barevné kovy. Materiál lze dodávat od gramových položek až po tunové. Dodávka je vždy velice rychlá a nemusíte si zajišťovat ani vlastní dopravu. Jestliže vám materiál zbyde, firma jej vykoupí zpátky. V případě zájmu máte možnost využívat i konsignační sklad pro skladování materiálu.

Sortiment oceli zahrnuje všechny druhy ocelí, včetně speciálních jakostí. Nechybí tedy konstrukční, betonářská, automatová, pružinová, hlubokotažná, nástrojová, korozivzdorná a další druhy oceli. K dispozici jsou trubky, trubky čtvercové a obdélníkové, plechy i tyčové profily. Koupíte zde armovací ocel (roxory i kari sítě), též tvarové výpalky, přířezy, přístřihy a bloky. Pokud jde o nerezovou ocel, v sortimentu je feritická, austenitická, martenzitická a duplexní ocel. Též nerezové bezešvé a svařované trubky a trubky obdélníkové a čtvercové. Odebrat lze nerezová síta, potrubní uložení, plechy, přístřihy a výpalky z nerezu. Z barevných kovů má KT MetSteel ve svém hutním sortimentu hliník, mosaz, bronz, měď a taktéž litinu.

Tvarové výpalky na klíč

Jako strojírenská firma s vlastním výrobním zázemím je KT MetSteel schopna dodat taktéž tvarové výpalky dle zadání zákazníka. Firma nabízí přesné ocelové výpalky z plechů, z nerezových materiálů i z barevných kovů. Výpalky se realizují pomocí CNC strojů a k vypalování se používá pálení plazmou, laserem a řezání kyslíkem. Mimo to je k dělení materiálu možné využít vodní paprsek, pilu či strojní vysekávání.

You may also like