Domů » Půjčka pro začínající podnikatele bez zbytečného papírování

Půjčka pro začínající podnikatele bez zbytečného papírování

by info@press-media.cz

Administrativa je v dnešní době protivníkem snad pro všechny OSVČ. Kdo by měl rád neustálé dokladování a papírování, vyplňování formulářů a čekání na jejich schválení? Naštěstí zůstává pravdou, že pro krátkodobé půjčky je třeba jen minimum osobních údajů a odpověď dostanete prakticky obratem. Dohoda o úvěru tedy zabere doslova jen pár minut, což ušetří čas, který se poté může věnovat podnikání, osobnímu rozvoji, rodině nebo koníčkům – ale rozhodně ne zbytečné administrativě.

více v článku...

Odeslání peněz do deseti minut od schválení

A jak dlouho vlastně budete čekat? Půjčka pro začínající podnikatele je velmi rychlá záležitost, protože peněz se můžete dočkat ještě týž den, kdy jste o ně požádali. Stačí jen kladná odpověď, schválení ze strany poskytovatele a do pouhých deseti minut mohou být peníze na cestě na váš bankovní účet. Jaké jsou další výhody takové transakce? 

  • Bezpečnost a diskrétnost. Aneb jinak řečeno, nikdo třetí se o půjčce nemusí vůbec dozvědět.
  • Jednoduchost. Kdo by měl rád nekonečné formuláře, když se vše dá vyřídit několika větami?
  • Transparentnost. Co se slíbí, to se beze zbytku splní. Nemusíte se obávat dlouhé smlouvy.

Rychlá pomoc pro každého podnikatele

Nezáleží na konkrétním oboru působnosti, není ani důležité, jak dlouho už podnikáte. Můžete být na samém začátku, ale třeba také mít za sebou už dvě dekády v maloobchodu či jinde. Bez složitých podmínek, dotazů a zpětného dokladování faktur nebo účtenek. Takto se přeci v dnešním světě krátkodobých úvěrů už nehraje!

Řešení z pohodlí domova, žádné osobní schůzky

Nechcete zbytečně ztrácet čas složitým jednáním mezi čtyřma očima? Ani nemusíte, protože podnikatelská půjčka vám vyjde maximálně vstříc – nevyžaduje totiž osobní schůzku na pobočce, všechny náležitosti se vyřídí snadno online. Proč si neušetřit čas a zbytečné nervy, když to jde tak snadno, že?

You may also like