Domů » Restaurace TOP Benecko nás velmi mile překvapila

Restaurace TOP Benecko nás velmi mile překvapila

by info@press-media.cz

Když jsme se rozhodli, že letošní léto strávíme s rodinou na Benecku, nechtěli jsme nic na naší cestě podcenit. Zejména já si vždy ráda dávám záležet na všech detailech, tudíž pro mě bylo podstatné nalézt nejen vhodné ubytování pro tříčlennou rodinu a jednoho psa, nýbrž také skvělou restauraci, a to nejlépe v blízkém okolí. Díky mému puntičkářství jsem tak sehnala nejen úžasný hotel na Benecku, nýbrž také restauraci. Restaurace Benecko nás mimo jiné velmi mile překvapila svým gastronomickým uměním. Pokud byste tak náhodou nevěděli, kam do restaurace na Benecku, toto místo je pro vás jako stvořené, je totiž zárukou kvality. 

Restaurace Benecko nám připravila skvostné pokrmy

Naprosto špičková restaurace. Benecko se za tuto restauraci rozhodně nemusí v žádném případě stydět. Skvělé pokrmy, které jsou vyráběny ze zcela kvalitních, a především lokálních surovin s jasným původem v kombinaci s konceptem otevřené kuchyně, který je momentálně velmi moderní a mě osobně se neskutečně líbí, do sebe naprosto zapadají. Ne nadarmo je tato Top restaurace Benecko tak oblíbená u všech, kteří měli tu čest toto místo navštívit. Naše jídla byla naprosto skvělá a nedokážu je ani s odstupem času k čemukoliv, co jsem kdy měla tu čest jíst, vůbec přirovnat. Zní to možná neuvěřitelně, ale je to tak. Z tohoto důvodu je také samozřejmě třeba včasná rezervace. Restaurace Benecko má totiž velmi často plno, o čemž jsme se mohli s manželem přesvědčit na vlastní kůži. Nic to ovšem nemění na tom, že je tato moderní horská restaurace, a to nejen díky skvělému jídlu a personálu, na pomyslném gastronomickém vrcholu, tedy alespoň dle mého názoru. 

Firemní akce musí proběhnout zde

Ve své firmě mám na starosti uspořádání firemní akce, a tak mě nedávno napadlo, že by mohla proběhnout právě zde. Restaurace Benecko je dle mého názoru tím nejvhodnějším místem pro podobnou událost. Mimo jiné je to totiž vhodná restaurace na svatební hostinu. Benecko je navíc poblíž Vrchlabí, tudíž s odvozem nebude mít většina zaměstnanců sebemenší problém. Počet hostů je omezen v interiéru na 80, ovšem nás bude zhruba 50, tudíž kapacitu restaurace ani zcela nenaplníme. Pokud můj návrh projde u mého nadřízeného, myslím si, že většině zaměstnanců naší firmy udělám obrovskou radost.