Domů » Tandemový seskok padákem – darujte nevšední dárek k narozeninám

Tandemový seskok padákem – darujte nevšední dárek k narozeninám

by info@press-media.cz

Každý se často trápíme nad tím, co máme koupit kamarádům či někomu z rodiny na jejich významné jubileum. Klasická „flaška“ se nehodí – ale co dál? V dnešní době jsou oblíbenými dárky zážitky – a nejoblíbenějšími z nich je tandemový seskok padákem. Věřte, že na tento dárek obdarovaný jistě nikdy nezapomene.

více v článku...

Kdo si může tandemový seskok „dovolit“?

Nemusíte se obávat, že zrovna váš obdarovaný by neměl možnost seskok provést – skočit si totiž může prakticky každý. Věkové rozmezí udává 8 – 100 let, ani fyzická zdatnost nemusí být na dokonalé úrovni. Jediné omezení, které by mohlo činit trochu problém, je váhová hranice, která udává 115 kilogramů. Je ale pravda, že každý tandemový seskok padákem je určitou zátěží pro každý organismus, proto by si měl sám obdarovaný rozhodnout, či se na tento zážitek prostě „cítí“ nebo ne. Samozřejmě v případě, že je obdarovaný kardiak či trpí epilepsií, měl by tento krok/skok konzultovat se svým lékařem.

Jak se na tandemový seskok připravit?

Samozřejmě byste se měli obléci sportovně, a hlavně zvolit také sportovní obuv – v „jehlách“ moc parády mezi mraky neuděláte. Pokud se vydáte skákat v chladnějším ročním období, nezapomeňte si s sebou přibalit rukavice a teplou kombinézu pod vaše oblečení. Pokud jste osoba starší 65 let, raději se před skokem vypravte ke svému obvodními lékaři, aby vám tento odvážný čin posvětil s ohledem na váš aktuální zdravotní stav. Skákat nalačno také není nejvhodnější – měli byste se lehce občerstvit předem – to zvládnete i na letišti.

Uchovejte si tento jedinečný zážitek

Samozřejmě, z vaší hlavy a vzpomínek tento zážitek prostě a jednoduše do konce života nevymažete. Ale pokud byste se na něj chtěli ještě zpětně podívat a „užít“ si tyto chvilky znovu, využijte možnost natočení celé akce – pořiďte si 15-ti minutový záznam, který dostanete profesionálně sestříhaný a ozvučený. Za to tenhle jedinečný zážitek stojí!

Tak už nepřemýšlejte a darujte!

You may also like