Domů » Umělecké pastelky – radost z kreslení

Umělecké pastelky – radost z kreslení

by info@press-media.cz

Máte doma malého umělce, který ze všeho nejraději kreslí a vybarvuje obrázky? Pokud ano, určitě také kupujete neustále dokola nové a nové pastelky. Příště, až budete nějaké vybírat, sáhněte po těch nejlepších. Umělecké pastelky jsou ideální volbou pro každého. Překvapí vás, co všechno takové pastelky dokážou.

Dokonalost v každém tahu

Snad každé dítě rádo maluje. Pokud vaše dítko vydrží kreslit celé hodiny, měli byste zvážit nákup uměleckých pastelek. Běžné pastelky nejsou tak dokonalé, nechávají bílá místa, jejich barevnost není tak sytá a také se dost lámou. Zato umělecké pastelky jsou vyráběny kvalitně a v každém tahu poznáte na první pohled rozdíl. Každý obrázek bude tak vypadat úplně jinak – lépe. Můžete se těšit na krásné barvy, které skutečně vydrží – přesvědčte se sami.

Poznejte ten rozdíl

Výhody oproti běžným pastelkám jsou znatelné hned na první pohled. Ale neznamená to, že by byly umělecké pastelky jen pro ty, co kreslí na vyšší umělecké úrovni. Vhodné jsou pro každého, kdo chce malovat opravdu dobře a svůj výtvor mít dokonalý. Pro děti se tak hodí výborně – radost z každého jejich obrazu bude mnohem větší. Skvělá motivace, proč malovat dál – možná z nich nakonec skutečný umělec opravdu vyroste.

Nápad na skvělý dárek

Kupte svému dítěti pastelky, se kterými si užije ještě více zábavy. Pro děti je důležité mít nějaký koníček a malování je přece krásné. Díky uměleckým pastelkám je začne bavit ještě více. Nabízí mnoho možností, jak se vyjádřit. Zvolit můžete pastelky vodostálé nebo akvarelové. Rozdíl je v tom, že vodostálé pastelka je vlastně voděodolná, a tak se nerozpije a nepoškodí, když obrázek třeba dítě omylem polije. Naopak akvarelové pastelky jsou k tomu určeny – dají se rozmazávat i stínovat. Děti tak mají více možností, jak kreslit.

Dopřejte svým dětem to nejlepší, co mohou pastelky nabídnout a těšte se na jejich krásné výtvory.