Domů » Výroba etiket na míru oživila naše podnikání

Výroba etiket na míru oživila naše podnikání

by info@press-media.cz

S manželem podnikáme již více než deset let a za tu dobu se trh tak výrazně změnil, že se ve svém podnikání občas tak trochu ztrácíme. Nové technologie nám sice usnadňují práci, avšak v našem věku je pro nás každá takováto změna během na dlouhou trať, jelikož se musíme s novými programy a procesy naučit správně pracovat a podobně. Někdy takovéto seznamování trvá i dlouhé týdny či dokonce měsíce. Nejinak tomu bylo i v momentě, kdy jsme pro náš obchod potřebovali vytvořit etikety na míru, na které by se dal natisknout EAN kód společně i se složením výrobku. A netušili jsme, na koho přesně bychom se měli s naší prosbou obrátit. Naštěstí ale podnikáme v Plzni, kde o profesionální firmy není nouze a tak jsme jednu takovou firmu, pro kterou není výroba etiket ničím složitým, oslovili.  A i když nepatříme mezi velké firmy na trhu, společnost nám udělala skvělou nabídku i pro náš skromný obchod, což je vynikající.

více v článku...

Výroba etiket pro ně byla hračka

Univerzální etikety, které jsme u firmy poptávali, jsme ve své obchodě měli téměř okamžitě. Výroba etiket tiskařskému studiu netrvala ani týden a to jsme poprosili ještě o termoetikety. Cenová kalkulace, která nám byla sestavena, nás rovněž velmi potěšila. V ten okamžik nám bylo jasné, že jsme narazili na firmu, která patří mezi profesionály ve svém oboru. S mužem nám tak zbyl dostatek času na to, naučit se s naší novou pokladnou, která bude číst čárové kódy a také se skladem, který se v naší firmě již musel zmodernizovat.

Termoetikety i samolepící etikety již směle používáme

Jak již bylo řečeno, výroba etiket nezabrala této plzeňské firmě ani týden stejně tak, jako výroba samolepicích etiket, které jsou pro nás doslova nutností. V našem obchodě totiž prodáváme kromě samotných květin i potraviny, které se bez termo etiket, které udávají datum spotřeby, složení a již zmíněný čárový kód, nemohou obejít. Všechny zmíněné etikety tak již nyní ve svém obchodě hojně využíváme a i když nebylo zrovna jednoduché, na všechno naše zboží nalepit samolepicí etikety, nemůžeme si na jejich význam, který pro nás nyní při stálém prodeji mají, absolutně vůbec stěžovat. Naše podnikání díky nim dostalo naprosto jiný směr.

You may also like