Domů » 5 důvodů, proč byste měli navštívit kadeřnický salon

5 důvodů, proč byste měli navštívit kadeřnický salon

by svet zeny

Vzhledem k tomu, že vlasy jsou jakousi vaší vizitkou, je nezbytné se o ně náležitě starat. Zapomeňte tedy na barvy běžně dostupné v drogeriích. Svěřte se do péče profesionálního kadeřnického salonu, ve kterém je střihání a barvení příjemný zážitek.

V případě, že je ve vašem hledáčku kadeřnictví Praha 5, nadchne vás svými službami i referencemi kadeřnický salón Barber’s Wife, jehož mateřský salon Hair Fashion Point byl otevřen už v roce 2010.

více v článku...

1. Rozmanitost kvalitních služeb

Kadeřnictví vám poskytne všechny vlasové potřeby, jako jsou střihy a barvy, ošetření pokožky hlavy, ale i keratin. Jestliže vás čeká nějaká významná událost, ať už se jedná o svatbu, ples, nebo oslavu, nechejte si vlasy vyčesat. Jednoduché účesy zaberou maximálně hodinu, složité i více.

2. Odbornost

Zaměstnanci kadeřnictví Barber’s Wife jsou profesionálové každým coulem, přičemž se chlubí letitou praxí. Stejně tak se pravidelně školí, aby používali moderní postupy, díky nimž vlasy vypadají potom špičkově. V neposlední řadě mají přehled v kosmetických standardech, produktech, vybavení i technikách.

3. Úleva od stresu

Jakmile usednete do kadeřnického křesla, věnuje se odborník pouze vám a hýčká vás. Odpočinete si od rutiny a stresu z práce i každodenního života. V kadeřnickém salonu se vám dostane potřebná relaxace. Pokud máte náladu si popovídat nebo se potřebujete trochu vypovídat, kadeřnice se s vámi ráda zasměje, případně vás bude jen poslouchat.

4. Profesionální produkty

Kadeřnictví používá nejlepší produkty na trhu a zakládá si vyloženě jen na profi značkách, jako jsou FRAMAR, Kérastase Paris, Paul Mitchell a podobně. Jedná se o spolehlivé partnery, již neustále pracují na inovacích.

Není tedy náhoda, proč vaše vlasy po návštěvě kadeřnictví vypadají tak dobře. Složení produktů od výše zmíněných značek nepoškozují vlasy, ba dokonce ani pokožku hlavy. Pomáhají taktéž barveným vlasům, aby barva na nich vydržela dlouho. Samozřejmě mají k dispozici i přípravky na ošetření a ochranu vlasů před tepelným či chemickým poškozením.

5. Zlepšení vzhledu

Někdy vám změna vzhledu zlepší náladu, nemyslíte? Stylisté vám pomohou změnit vzhled, případně oživit ten stávající. Jestliže vám současný účes nesluší, profesionál vám to řekne, ovšem zároveň vám poradí, co udělat s vlasy, abyste vypadali úžasně. Vdechněte suchým, nepoddajným i krepatým vlasům život, a to s kúrou Olaplex, který trvá pouze 45 minut i s foukáním.

Barber’s Wife střihá dámy, pány, ale i děti. V každém případě vypadá výsledek na jedničku. Chlapci budou mít účes jako tatínci, dívky zase jako jejich krásné maminky. Přijít zkrátka může celá rodina. Barber’s Wife se postará o vlasy všech členů. 

You may also like