Domů » Dětský srovnávač zboží Pidio.cz radí maminkám

Dětský srovnávač zboží Pidio.cz radí maminkám

by svet zeny

Funguje podobně jako další srovnávače, ale je zaměřený výhradně na dětské zboží a oproti dalším srovnávačům má daleko lepší algoritmy. Portál Pidio.cz byl spuštěn v roce 2019 a dnes už je na velmi dobré cestě. Kromě srovnávání zboží maminkám nabízí spoustu dalších služeb od diskuzních fór až po soutěže o ceny.

Podobný portál v Česku neexistuje, Pidio.cz je jediný svého druhu. Tento dětský marketplace denně zobrazuje přes 200 000 produktů a spolupracuje s největšími dodavateli a distributory v ČR. Doporučí vám nejen české výrobky, ale také světově oblíbené produkty pro děti.

více v článku...

Přijďte najít nejlepší produkt

Pořízení miminka znamená nutnost koupě spousty vybavení od autosedačky přes kočárek a oblečení až po hračky. Vybírání toho všeho samozřejmě stojí spoustu času, pokud tedy máte k ruce portál, který vám přehledně na jednom místě zobrazí různé varianty, hromadu toho času máte šanci ušetřit.

Pidio.cz je rozdělený do kategorií, snadno se tedy dopátráte k tomu, co hledáte. Portál sám nic neprodává, jen zobrazuje produkty různých výrobců a distributorů. Vy si je můžete třídit. Filtrujete podle ceny, třídíte od nejlevnějších, doporučených či podle hodnocení. Veškeré informace vidíte přímo na Pidio.cz. Až v případě, kdy chcete věc zakoupit, jste přesměrováni na stránky skutečného prodejce.

Nechte se inspirovat

Bojíte se, že jste doma na něco zapomněli a bude vám chybět nějaká základní součástí výbavičky pro miminko? Udělejte si chvilku času a vydejte se na průzkum portálu. V různých kategoriích objevíte tipy na věci, které by vás možná nenapadly – odsávačky, nahřívací polštářky na bolavé bříško apod. Nabízený sortiment je doopravdy bohatý.

Nasbírejte rady a zkušenosti

Na portálu najdete také diskuzní fórum, kde je možné ptát se ostatních maminek. Přece jenom na internetu pod rouškou anonymity je snadnější zeptat se na intimní otázky týkající se sexu v těhotenství a po porodu apod.

Dětský srovnávač provozuje nejen diskuzní fórum, ale také poradnu, kde na otázky odpovídají kvalifikovaní odborníci. Aktuálně dotazy zodpovídá kolektiv lékařů z kliniky reprodukční medicíny REPROMEDA, postupně budou přibývat další profesionálové z jiných oborů.

Registrujte se a vytvořte si svůj prostor

Ke všem informacím na webu se dostanete i bez registrace, avšak do fóra samozřejmě mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé. Registrací navíc získáte možnost ukládat si oblíbené produkty, takže je nebudete muset znovu vyhledávat. Registrovat se jde i jednoduše přes Facebook, případně e-mailem, chcete-li zůstat více anonymní.

Na webu čas od času probíhají také soutěže o dětské produkty, chystá se spolupráce s dalšími firmami a mnoho jiných novinek. Pidio se snaží být více než jen dětský marketplace, chce být místem, kde maminky najdou rady a porozumění.