Domů » Bazar stavebních strojů a mechanizace

Bazar stavebních strojů a mechanizace

by info@press-media.cz

Při zemních a stavebních činnostech – třeba při hloubení základů při stavbě domu, při rekonstrukcích nebo naopak demolicích nemovitostí, při úpravách terénu, různých typech výkopů (pro uložení elektrokabelů, odpadních rour, vodovodních trubek, při stavbě bazénu nebo nádrže na dešťovou vodu, a podobně), při stavbě silnice, v pískovně či štěrkovně, při průmyslových stavbách, a bůhví kde ještě, jsou člověku největšími pomocníky stavební stroje. Bez nich si už dávno nikdo práci s těžkou zeminou, štěrkem, sutí, představit neumí. Rovnou kupovat nové stroje není ale vždycky možné. Jde o příliš vysokou investici – ta je vhodná spíš pro větší stavební společnosti. Ale ten, kdo potřebuje stavební stroj levnější si ho může pořídit v bazaru. Náš bazar stavebních strojů a mechanizace je výhodný pro zákazníky, kteří nechtějí či nemohou investovat do nového vybavení.

více v článku...

Použité stavební stroje prodáváme i vykupujeme

Naší primární činností je prodej nových strojů, ale nabízíme také použité stavební stroje. Stroj, který si vyberete, vám pochopitelně předvedeme, ale vy máte možnost si ho i sami vyzkoušet. Všechny naše použité stavební stroje jsou prověřené a funkční, kromě nich vám můžeme nabídnout i zánovní či použité náhradní díly. Když si použitý stroj zakoupíte, můžeme vám ho dopravit až na místo určení.

Kromě prodeje, použité stavební stroje a nepotřebnou mechanizaci také vykupujeme. V takovém případě vám stroj ihned zaplatíme a dokonce od vás odvezeme na naše vlastní náklady. Váš použitý stroj můžeme přijmout i jako protiúčet za nový, pochopitelně s doplatkem.

A ještě něco navíc

Další službou našim zákazníkům je možnost inzerce jejich vlastních použitých stavebních strojů. A aby toho nebylo málo, tak vám můžeme i pomoci zajistit financování vámi vybraného použitého zařízení prostřednictvím našich leasingových partnerů. „Bazar stavební stroje„ je tu pro vás.

You may also like