Domů » Jak prožít netradičně narozeniny?

Jak prožít netradičně narozeniny?

by info@press-media.cz

Blíží se narozeniny Vašeho bratra a ráda byste ho letos potěšila netradičním dárkem? Možná se Vám již jako malý kluk zmínil někdy o tom, že by se jednou rád stal profesionálním vojákem. Svůj dětský sen možná vyměnil za zcela jiné povolání, avšak jeho letošní narozeniny se mohou nést ve stylu splnění jeho dávných přání.

více v článku...

Jaký dárek věnovat milovníkovi vojenské techniky?

Jako profesionální voják si bude moci alespoň chvíli připadat během jízdy tankem. V Benátské Vrutici se může stát jedním z členů hrdinné posádky a zažít na vlastní kůži jedinečné pocity z jízdy historickým bojovým tankem. Vojenský areál v Benátské Vrutici se nachází nedaleko Prahy a lze tak tento zážitek spojit například s návštěvou Technického muzea v hlavním městě České republiky. Vojenský areál v Benátské Vrutici je vybaven modely T-55. Tento tank se zúčastnil mnoha vojenských konfliktů a nechyběl ani v Maďarsku v roce 1955 nebo na našem území v roce 1968. O jízdě plné neopakovatelných zážitků bude Váš bratr rád vyprávět ještě svým vnoučatům.

Kde čerpat inspiraci na vánoční dárky?

Jedinečné tipy nejen na narozeninové dárky najdete na webovém portále Firmy na zážitky. Právě zde www.firmanazazitky.cz však můžete čerpat také inspiraci na netradiční dárky k Vánocům. Možná právě ten darovaný Vámi může někomu z Vašich nejbližších splnit jeho přání a udělat jej tak u vánočního stromečku šťastným. Z bohaté nabídky jistě vyberete dárek, ze kterého budete patrné, jak moc Vám na obdarované osobě záleží. Společně nebo každý sám můžete prožít netradiční okamžiky při adrenalinových, wellness i gurmánských zážitcích.

You may also like