Domů » Vyznáte se ve spodním prádle? Těchto 6 typů by měla znát každá žena!

Vyznáte se ve spodním prádle? Těchto 6 typů by měla znát každá žena!

by info@press-media.cz

Spodní prádlo se neliší pouze barvou a materiálem – při výběru hraje zásadní roli také střih. Pokud již několik dlouhých let nosíte a střídáte jeden a ten samý typ, a to jednoduše proto, že se v sortimentu dámských kalhotek nevyznáte, seznamte se i s ostatními. Nebojte se je vyzkoušet, třeba se vám bude pohodlněji existovat v úplně jiném střihu.

více v článku...

1) Kraťáskové kalhotky

Kraťáskové kalhotky neboli kraťásky si berou za vzor pánské spodní prádlo. Jsou charakteristické obdélníkovým tvarem a hodí se pod libovolné kalhoty bez viditelných linií. Zároveň je můžete nosit místo pyžama – stačí si vybrat správný materiál.

2) Bokovky

Nosíte-li ráda kalhoty s nízkým pasem, ovšem na druhou stranu nechcete odhalit více, než je nezbytně nutné, vyzkoušejte bokovky. Obepínají boky, jsou sexy, ale rozhodně ne vulgární. Dobrou volbou je dámské spodní prádlo Diesel.

3) G-strings

Nechcete vyrazit na ostro, ale zároveň od svého spodního prádla vyžadujete co nejmenší pokrytí? Kalhotky typu G-strings neboli stringy jsou ideální pro žhavý večer s partnerem. Pro každodenní nošení si ale raději vyberte jiný střih, tyto příliš pohodlné nejsou.

4) Kalhotky s vyšším pasem

V módě platí, že to, co bylo ještě relativně nedávno out, se může kdykoliv vrátit zpět na výsluní. Kalhotky s vyšším pasem budiž příkladem. Někdo je považuje za antisexy, někdo je zbožňuje. V každém případě se hodí pod kalhoty s vyšším pasem.

5) Bikiny

Bikiny nepatří jen na pláž – kalhotky s tímto střihem se vyznačují nižším pasem a většími otvory na nohy. Příliš nezakrývají a pánům se líbí. Tak proč si je čas od času nevzít a neudělat partnerovi radost?

6) Tanga

Kdo by je neznal? Tanga momentálně patří k nejprodávanějším typům kalhotek a podobně jako bikiny sedí pár centimetrů pod pasem. Pokud je shledáte pohodlnými, klidně je noste k libovolnému outfitu. Chcete-li stylový kousek, vsaďte na dámské spodní prádlo Calvin Klein. Vědomí, že na sobě máte tanga s logem CK vám zvedne sebevědomí!

You may also like