Domů » Jedno správné rozhodnutí změní váš život k lepšímu

Jedno správné rozhodnutí změní váš život k lepšímu

by info@press-media.cz

Stačí jeden dluh ve výši pětiset korun a už jste v registru, který mnozí podnikatelé znají pod názvem SOLUS. Jestliže jste opomněli zaplatit některému úřadu, pak se můžete v tomto seznamu nacházet i vy. Zmíněná dlužná částka, která bývá mnohdy opravdu nízká, vám může uzavřít cestu k poskytnutí hypotéky od banky. Tam mají prostě trochu jiná pravidla.

Instituce, které nemají s bankou nic společného, vám mohou nabídnout nebankovní hypotéku bez registru. Výše hypotéky není limitována, nejvýše se však může dostat na sedmdesát procent z odhadní ceny nemovitosti, kterou vložíte jako protihodnotu. Ačkoliv je tato možnost v České republice už k dispozici téměř čtvrt století, někteří podnikatelé z ní mají stále trochu obavu. Jestliže si také nejste jisti, zda je to ta pravá cesta právě pro vás, nechte si nezávazně vytvořit nabídku. Po vyplnění on-line formuláře a fotografickém zdokumentování vaší nemovitosti, budete hned vědět, na čem jste. Pomocí nebankovní hypotéky bez registru se můžete zbavit exekucí anebo si zajistit konsolidaci nevýhodných půjček.

A jestliže vám už exekutor klepe na dveře, pak ještě není pozdě jednat.

Finanční pomoc vám může být schválena už do čtyřiadvaceti hodin a vy budete moci opět začít s čistým štítem. Je to opravdu jednoduché. Odborník na tuto problematiku, který vás bude kontaktovat, vám jistě všechny podmínky odborně, ale naprosto srozumitelně vysvětlí. A jestliže nemáte protihodnotu, kterou byste mohli za svůj závazek ručit, můžete si přizvat ke spolupráci třetí osobu. Spolužadatelem může být opravdu kdokoliv, kdo dovršil věk osmnácti let a je vlastníkem domu, pozemku nebo třeba i malého penzionu. Nebankovní hypotékou bez registru můžete umořit i půjčky, u kterých vám nevyhovují příliš vysoké splátky.

Tímto způsobem můžete tedy pouze získat a rozhodně nic neztrácíte.