Domů » Co dělat, když je Vaše noha úzká?

Co dělat, když je Vaše noha úzká?

by info@press-media.cz

více v článku...

Úzké chodidlo je při výběru obuvi velkým problémem. Je těžké si nevšimnout, že lidé, kteří mají taková chodidla, si obvykle potřebují boty před nákupem vyzkoušet a sami se přesvědčit, že jim bota dobře padne. Je však také třeba zmínit, že existují určité střihy bot, které vypadají skvěle na úzkých nohách a dobře jim padnou. Co dělat, když máte úzká chodidla? Jaké boty si vybrat?

Lodičky na podpatku – skvělé ke kalhotám

Pokud máte úzké nohy, určitě si prohlédněte černé lodičky na sloupku. Jsou velmi módním typem obuvi, která zeštíhluje nohy a zároveň dobře vypadá na noze. Lodičky se vyrábějí v mnoha různých variantách, takže mezi nimi najdete i takové, které budou slušet úzké noze. Zvláštní pozornost věnujte obuvi, která se směrem ke špičce zužuje. Jemně špičatá špička umožňuje, aby se noha vešla do menší velikosti obuvi, než se obvykle vybírá. To Vám také umožní přizpůsobit obuv tak, aby nebyla příliš volná. V internetových obchodech je k vidění široký výběr lodiček, a tak máme představu o tom, co se nám líbí. Velký výběr obuvi je skvělou příležitostí najít jedinečné boty, které se hodí pro každou příležitost. Černé lodičky budou vypadat dobře ke casualovým kalhotám, elegantním kalhotám a dokonce i k šatům a sukním. To znamená, že je můžete použít do práce, na rande, na velký večer nebo na obyčejnou každodenní procházku. Sloupek je podpatek, který krásně zvýrazní tvar lýtka, ale zároveň je velmi pohodlný. Na rozdíl od jehlových bot nevyvíjí příliš velký tlak na páteř, což znamená, že v nich můžete trávit spoustu času bez obav z bolesti zad.

Sneakersy – sportovní obuv pro každou příležitost

Pro úzká chodidla mohou dobře posloužit také dámské sneakers. Vzhledem k tomu, že většina z nich je vázaná, je poměrně snadné je přizpůsobit tvaru chodidla. Jednoduše je pevněji zašněrujte. Sneakersy jsou velmi oblíbené, protože jsou módní a umožňují vytvářet na jejich základě mnoho stylizací. Jsou ideální obuví na jaro a léto, ale lze je nosit i na podzim, pokud je sucho. Obzvláště módní je sportovní obuv v živých barvách a s pestrými aplikacemi. Taková obuv je kultovní a může být ozdobou celé stylizace. Trendem jsou také dámské sneakersy v čistě bílém odstínu. Udržet je v neporušeném stavu může být trochu problém. Proto je třeba pamatovat na jejich pravidelné čištění a péči o jejich vzhled. Sneakersy jsou svou konstrukcí sportovní obuv. Lze je nosit k teplákům, džínům i sportovním šatům. Zajímavé je také to, že je lze použít i pro elegantní stylizace. Sneakersy budou dobrým doplňkem tradičního obleku. Pokud tedy máte chuť experimentovat a chcete si vzít pánský oblek na velký večer, můžete jít ještě o krok dál a zkombinovat ho se sneakersy. Díky tomu budete vypadat originálně a zároveň se budete cítit velmi pohodlně. Je to skvělá volba pro vzpurné ženy.

You may also like