Domů » Co se děje nového v adrenalinových zážitcích?

Co se děje nového v adrenalinových zážitcích?

by info@press-media.cz

Nedovedete si představit Vaše cestování bez jízdy autem a rádi byste se tento motorový vůz naučili řídit také na méně bezpečné vozovce? Skvělou příležitost k tomu nabízí Škola smyku v Příbrami.

více v článku...

Naučte se ovládat Váš vůz také na kluzké vozovce

Při řízení auta musí řidič řešit spoustu nepředvídaných situací. Jednou z nich je také schopnost včas reagovat na krizovou situaci a umět ji následně úspěšně vyřešit. Řada řidičů raději v den, kdy je vozovka kluzká nechává své auto doma a volí jiný způsob dopravy. Díky Škole smyku však můžete vyrazit na silnici také v dešti nebo v okamžiku, kdy je vozovka pokryta ledem. Ve Škole smykuse naučíte řešit tyto situace, neboť na Vás zde čeká nejen jízda na ledě a vodě, ale také ve sněhu. Naučíte se zkrotit neovladatelný automobil a přitom vyváznout bez jakéhokoliv zranění. Kurz je rozdělen na dvě části. První z nich je teoretická část, kde se dovíte cenné informace o fyzikální zákonitosti jízdy. V praktické části absolvujete sérii cvičení na speciálních smykových drahách polygonu.

Kam za surfováním v Česku?

Portfolio Firmy na zážitky je však mnohem bohatší. Inspiraci na originální zážitky či dárky pro Vaše nejbližší i pro Vás samotného můžete načerpat zde www.firmanazazitky.cz/originalni-darky/. Najdete v něm také poukázku na stále populárnější Indoor surfing. Právě surf aréna umožňuje českým nadšencům během surfování zažít srovnatelné dobrodružství jako na vlnách na Hawai. Za pomoci instruktorů si nacvičíte tzv. bodyboarding neboli surfování vleže, v kleče a nakonec i ve stoje. Poté během hodiny surfování zažijete zážitek, na který budete ještě hodně dlouho poté rádi vzpomínat. Na závěr s instruktorem ve videozáznamu proberete detailně Váš výkon.

You may also like