Domů » Fotopast pohlídá chatu, pergolu i prostornější zahradu

Fotopast pohlídá chatu, pergolu i prostornější zahradu

by info@press-media.cz

Můžete se na ni spolehnout bez ohledu na roční období nebo venkovní teploty, zůstane ve střehu i když na delší dobu odjedete z domu a nemusíte ji do práce nijak pobízet. Když se řekne fotopast, většině lidí se mohou vybavit myslivci nebo lesní zvěř a monitorování jejího pohybu, ale dnes už je situace odlišná. Nejen v lese, ale i na vlastní zahradě nebo rekreační nemovitosti. Nastavení je i díky českému menu velmi jednoduché a každý jej zvládne za pár minut. Teď už jen najít místo, odkud bude fotopast střežit široké okolí!

Nepotřebuje odpočinek ani pauzy, zvládne i mrazy

O váš majetek bude opravdu dobře postaráno, protože fotopast nezná odpočinku a nevadí jí teploty hluboko pod bodem mrazu. Protože je velmi malá a díky perfektnímu maskování se snadno sžije s okolím terénem, nebude působit nijak nápadně, a to ani na zkušené lupiče, kteří si ji vůbec nemusí všimnout. Pak je celá situace jasná, mohou se usmívat přímo do kamery a být za svůj nekalý čin už brzy odhaleni. Pohybové čidlo je totiž neomylné, a i v případě, že zachytí toulající se srnku nebo třeba sousedovu kočku, plnilo svůj účel na jedničku, že? Pokud vám totiž dělají nějaká zvířata neplechu na zahradě, je nutné, abyste měli důkaz pro spor s majitelem nebo lesníky. 

Jen zámek nestačí, vyzkoušejte osvědčenou kvalitu

Moderní fotopast s GSM má všechny důležité předpoklady pro to, aby se stala vaší jedničkou v ostraze pozemku a domu. Být o krok napřed, pokud jde o nenechavce, to je důležité, abyste se nestali obětí, která nemá žádné důkazy. Fotka, krátké video, to vše policii postačí k rychlejšímu dopadení pachatele. Nespoléhejte se jen na zámky, ty lupiči překonají během pár vteřin a jsou spíše symbolickou ochranou. Rozhlédněte se raději trochu na cel-tec.cz, kde najdete řadu zajímavých tipů!