Domů » Hotel Belvedere: navštivte jeden z nejslavnějších pražských hotelů

Hotel Belvedere: navštivte jeden z nejslavnějších pražských hotelů

by info@press-media.cz

Skvělé dopravní spojení na nejlákavější turistické cíle, luxus čtyř hvězdiček, prvotřídní restaurace v přízemí budovy hotelu. Historie Hotelu Belvedere Praha trvá už více než čtvrtstoletí. Pořádají se zde četné společenské akce, k čemuž slouží konferenční prostory s kapacitou až 400 míst. Hosté mohou parkovat v podzemních garážích hotelu, stačí si jen rezervovat místo. Nabízí se i možnost navštívit thajské masáže nebo prvotřídní kosmetický salon.

více v článku...

Nekuřácké pokoje v duchu prvotřídního luxusu, v nabídce jsou například i Junior Suite

Jedno, dvou, ale i třílůžkové pokoje jsou plně k dispozici, nabízí se ale i Junior Suite. Ve standardním vybavení pokojů Hotel Belvedere Praha nechybí například ani minibar, pracovní stůl nebo trezor. Celkem 149 různých pokojů se těší na hotelové hosty, vše je pečlivě připraveno přesně podle jejich nejlepšího gusta. Rezervace pokoje prostřednictvím internetu je velmi snadná a zabere pouhých pár minut.

Hned trojice konferenčních sálů, kde nechybí například ani vysokorychlostní Wi-Fi připojení

Pronájem konferenčních prostor na různé společenské akce je samozřejmě kdykoliv k dispozici, celková kapacita tří konferenčních sálů činí až čtyři stovky osob. Obědy nebo večeře formou rautů, možnost pronájmu sálů po celý den. K dispozici jsou i dva bary, komfortní šatny nebo taneční parket, konat se tu tedy může prakticky libovolná událost. Oslavy narozenin, ale také plesy nebo workshopy, možnosti jsou opravdu různorodé.

Praha je jedním z nejnavštěvovanějších měst Evropy, jejím centrem doslova proudila historie

Moderní Praha je pro turisty velmi atraktivním městem, a to nejen z hlediska výborné dopravní obslužnosti nebo kvality restaurací. Karlův most, Pražský hrad nebo chrám svatého Víta patří k nezapomenutelným architektonickým perlám.