Domů » Nebankovní půjčky se nebojte! Prošla změnou a pomůže vám!

Nebankovní půjčky se nebojte! Prošla změnou a pomůže vám!

by info@press-media.cz

Nebankovní půjčování zažilo velký třesk ke konci roku 2016 a hlavně v první polovině roku 2017. Začala totiž platit novela zákona o spotřebitelském úvěru, která měla za cíl rapidně změnit nebankovní sektor – a to samozřejmě k lepšímu: ve prospěch všech, kdo využívají rychlých půjček, aby jim pomohly řešit finanční tíseň. Pokud potřebujete pár tisíc navíc, je nebankovní půjčka i pro vás snadným řešením, jak je získat. Naučte se ji využít ve vlastní prospěch.

více v článku...

Z několika set tisíc zbylo jen cca 600

Novela zákona (více se o ní dočtete zde) uložila všem nebankovním subjektům získat licenci k vydávání půjček od ČNB a prokázat kapitál ve výši 20 000 000 Kč. Bez toho nemohou už půjčku poskytovat. Přísné podmínky splnila jen hrstka poskytovatelů, díky tomu mají zájemci o úvěr jistotu, že budou jednat s férovou firmou a nikoliv s podvodníkem, který je naláká klamavou reklamou a napálí takové poplatky, které není možné splatit. Pokud chcete absolutní jistotu, že si půjčíte od seriózní firmy, doporučujeme se podívat na seznam členů APNÚ. Je to Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů, která funguje jako dobrovolné sdružení. Členové se zavazují například k tomu, že budou dodržovat zvláštní etický kodex, ve kterém mimo jiné odmítají klamavou reklamu a naopak prosazují komplexní poskytování informací.

Na poprvé zdarma

Když jste kouzlo nebankovní půjčky ještě nevyzkoušeli a hodilo by se vám momentálně několik tisíc korun navíc, zaměřte se na nabídku od Via SMS s.r.o. Společnost patří mezi zakládající členy APNÚ, jako jedna z prvních získala licenci a co je nejlákavější – nabízí půjčku zcela zdarma, a to až do výše 8000 Kč na 30 dní. Akce je připravena pro ty, kdo si u ní budou půjčovat vůbec poprvé. Vyřízení rychlé půjčky od Via SMS s.r.o. je otázkou několika minut, každou další žádost pak můžete podat jednoduše přes SMS.

You may also like