Domů » Směnárna Praha 1 AuraAktiv nabízí i netradiční měny

Směnárna Praha 1 AuraAktiv nabízí i netradiční měny

by info@press-media.cz

Víte, že peníze můžete stále pohodlně směnit ve směnárně? Lidé se často domnívají, že směnárna je nějaký pochybný podnik, kde vás určitě podvedou. Není tomu ale tak. Zahraniční měnu zde můžete získat mnohem snadněji a výhodněji než ve své bance a ušetřit si tak starosti cestou na dovolenou nebo na pracovní cestu do zahraničí. Jednou z nejvyhledávanějších směnáren v Čechách je Směnárna Praha 1 AuraAktiv.

více v článku...

Směňte si peníze pohodlně před odjezdem do zahraničí

Lidé často mění peníze s různými cíli. Někteří plánují cestu do zahraničí a chtějí mít potřebnou hotovost, což je určitě lepší než shánět peníze až na místě. Další skupinou jsou lidé, kteří se ze zahraničí vrátili a zahraniční turisté, kteří potřebují směnit své peníze za české. Někdo také vidí v nákupu zahraniční měny příležitost investice. Pokud totiž měnu pořídíte levně a pak ji dráž prodáte, můžete na tom opravdu vydělat.

Směnárna Praha 1 AuraAktiv je místem, kde se lidé nebojí směnit ani větší objem finančních prostředků. Pokud zde směníte částku vyšší než 25 000 Kč, dostanete se na VIP kurz a ten je zpravidla o pár desítek haléřů výhodnější. Lepší kurz můžete získat jak na nákup měny, tak i na její prodej. V nabídce směnárny navíc naleznete i exotičtější měny, které banky často ani nemají ve své nabídce. Můžete se tak pohodlně připravit na cestu do některé exotické země nebo naopak snadno směnit peníze po příjezdu z dovolené.

Směnárna Praha 1 AuraAktiv neúčtuje manipulační poplatky

Na webových stránkách směnárny smenarna-praha-1.cz naleznete směnné kurzy u všech měn v nabídce. Pozor ale, kurz nemusí být úplně aktuální a je lepší se informovat přímo na pobočce. Kde směnárnu AuraAktiv naleznete? Sídlo má v Praze a pobočky jsou v ulicích Široká a Politických vězňů. Nabízený směnný kurz je vždy konečný a nejsou tedy k němu účtovány navíc žádné další manipulační poplatky.

You may also like