Domů » I erotické pomůcky lze považovat za originální dárek

I erotické pomůcky lze považovat za originální dárek

by info@press-media.cz

Přemýšlíte, čím obdarovat svou kolegyni či kamarádku, která je single? Pak to mohou být dárky z krapet jiného soudku, než je zvykem. Erotické hračky se někomu věnují spíš jako legrace či zábavný doplněk k dalšímu dárku – kvalitní láhvi vína, pugétu růží, luxusní čokoládě, parfému. V každém případě jde o dárek, který vůbec nemusí být od věci a nemusíte jej darovat se smíchem a škodolibostí.

Erotické dárky se mohou darovat s grácií a správným úmyslem. Mnohem lepší totiž je, když si žena sama dokáže poradit ve chvílích, kdy zůstala „single“ než se vrhat po hlavě do riskantních dobrodružství.

více v článku...

Jak takový dárek předat?

Pokud jde opravdu o čistý úmysl nikoliv legraci, pak se takový dárek – jako je třeba vibrátor, předává bezpochyby v neporušeném obalu. Žádné hubičky rtěnkou, cedulky s vtipnými citáty apod. Budete-li chtít být ještě více originální, můžete k této erotické hračce přikoupit i obal či domeček. Možná to zní legračně, ale v klasické krabici jej majitelky nepřechovávají. Většinou mají pro tyto své hračky důmyslný obal.

Kde takový dárek koupit?

Tak asi je vám jasné, že v Albertu jej neseženete. Tudíž buď budete muset navštívit prodejnu s erotickými potřebami osobně anebo lze navštívit sexshop online, pohodlně a diskrétně. Což je určitě lepší, můžete bez studu prozkoumat kompletní nabídku. Třeba zaujme něco i vás osobně.

Jaké ženě takový dárek věnovat?

Tento druh dárku se dává většinou ženám (i mužům), které dobře známe a víme, že se neurazí a nemají s tímto typem zboží sebemenší potíže. Jedná-li se o člověka stydlivého a zdrženlivého či silně mravně založeného, pak skutečně zvolte jiný dárek. Erotické pomůcky pro ženy mohou být skvělým zpestřením nejen pro nezadané (single), ale i zadané ženy. Určitě takový dárek využijí se svým partnerem společně. Nicméně musíte tu ženu znát a odhadnout její reakci. Pro některé, které si rády sex okoření, jsou to vítané dárky.

You may also like