Domů » I erotické pomůcky lze považovat za originální dárek

I erotické pomůcky lze považovat za originální dárek

by info@press-media.cz

Přemýšlíte, čím obdarovat svou kolegyni či kamarádku, která je single? Pak to mohou být dárky z krapet jiného soudku, než je zvykem. Erotické hračky se někomu věnují spíš jako legrace či zábavný doplněk k dalšímu dárku – kvalitní láhvi vína, pugétu růží, luxusní čokoládě, parfému. V každém případě jde o dárek, který vůbec nemusí být od věci a nemusíte jej darovat se smíchem a škodolibostí.

Erotické dárky se mohou darovat s grácií a správným úmyslem. Mnohem lepší totiž je, když si žena sama dokáže poradit ve chvílích, kdy zůstala „single“ než se vrhat po hlavě do riskantních dobrodružství.

Jak takový dárek předat?

Pokud jde opravdu o čistý úmysl nikoliv legraci, pak se takový dárek – jako je třeba vibrátor, předává bezpochyby v neporušeném obalu. Žádné hubičky rtěnkou, cedulky s vtipnými citáty apod. Budete-li chtít být ještě více originální, můžete k této erotické hračce přikoupit i obal či domeček. Možná to zní legračně, ale v klasické krabici jej majitelky nepřechovávají. Většinou mají pro tyto své hračky důmyslný obal.

Kde takový dárek koupit?

Tak asi je vám jasné, že v Albertu jej neseženete. Tudíž buď budete muset navštívit prodejnu s erotickými potřebami osobně anebo lze navštívit sexshop online, pohodlně a diskrétně. Což je určitě lepší, můžete bez studu prozkoumat kompletní nabídku. Třeba zaujme něco i vás osobně.

Jaké ženě takový dárek věnovat?

Tento druh dárku se dává většinou ženám (i mužům), které dobře známe a víme, že se neurazí a nemají s tímto typem zboží sebemenší potíže. Jedná-li se o člověka stydlivého a zdrženlivého či silně mravně založeného, pak skutečně zvolte jiný dárek. Erotické pomůcky pro ženy mohou být skvělým zpestřením nejen pro nezadané (single), ale i zadané ženy. Určitě takový dárek využijí se svým partnerem společně. Nicméně musíte tu ženu znát a odhadnout její reakci. Pro některé, které si rády sex okoření, jsou to vítané dárky.