Domů » Amazon dokončil každoroční revizi mezd v České republice a pokračuje v náboru

Amazon dokončil každoroční revizi mezd v České republice a pokračuje v náboru

by info@press-media.cz
  • Společnost Amazon navyšuje ve svém distribučním centru v České republice od 1. září hodinové mzdy o 5 až 11,1 %.
  • Amazon nabízí vysoce konkurenční odměňování – pracovníci na vstupní úrovni si vydělají od 150 Kč/hod. do 165 Kč/hod. a vedoucí týmů od 190 Kč/hod. do 210 Kč/hod. hrubého. K tomu mohou získat měsíční bonus navíc ve výši až 10 % a řadu nepeněžních benefitů včetně životního pojištění a příspěvku na doplňkové důchodové pojištění, dopravy do práce a z práce zdarma na 24 trasách, dotovaného stravování za 25 korun, slevy na nákupy na Amazon.de, příspěvku na mateřské a rodičovské dovolené, programu postupného návratu do zaměstnání po rodičovské dovolené, programu Career Choice a mnoho dalších.

Praha, 8. srpna 2018 Společnost Amazon oznámila, že na základě každoroční revize mezd navýší hodinové mzdy pracovníkům ve svém logistickém centru v Dobrovízi. Pracovníkům na vstupní úrovni se mzdy zvýší na 150 až 165 korun hrubého za hodinu v závislosti na délce trvání pracovního poměru. Vedoucím týmů se mzdy v závislosti na délce trvání pracovního poměru navýší na 190 až 210 korun hrubého za hodinu.

„Naším cílem je poskytovat zaměstnancům konkurenceschopné odměňování a vysoce atraktivní benefity. Proto každoročně v průběhu druhého čtvrtletí srovnáváme odměny pro podobné pozice v okolí. Výsledky pak oznamujeme ve třetím čtvrtletí roku a současně upravujeme mzdy. V České republice jsme našli už mnoho velmi talentovaných lidí, a proto i nadále pokračujeme v náboru,” uvedl generální manažer distribučního centra Amazonu v Dobrovízi Axel Loebel.

Společnost zkoumala údaje od více než 130 místních zaměstnavatelů a porovnávala mzdy i dostupné benefity na srovnatelných pozicích v rámci regionu. Nová mzdová struktura vstupuje v platnost od 1. září a zvýšené hodinové sazby se vztahují i na veškeré sezonní pracovníky společnosti.

„Kromě základní mzdy dostávají pracovníci i měsíční bonusy ve výši až 10 procent podle docházky a produktivity centra,“ uvedl Karel Foltýn, personální ředitel Amazonu pro Německo a střední a východní Evropu. Vedle konkurenceschopných mezd Amazon nabízí i atraktivní zaměstnanecké benefity, včetně dopravy do práce a z práce zdarma na 24 autobusových trasách a vlakové lince, životního pojištění, příspěvku na penzijní připojištění, dotovaného stravování za 25 korun, příspěvku na mateřské a rodičovské dovolené, programu postupného návratu do zaměstnání po rodičovské dovolené, slevy na nákup na Amazon.de, zaměstnaneckého asistenčního programu nebo programu Career Choice a jiných.

Společnost Amazon doposud ve své korporátní kanceláři v Dejvicích a distribučním centru v Dobrovízi vytvořila více než 4 500 stálých pracovních míst. Nábor na řadu kvalifikovaných i vstupních pozic probíhá i nadále. Zájemci o práci v Amazonu se mohou hlásit přímo na stránkách společnosti na adrese www.pracevamazonu.cz.

Seznam svozových autobusových linek

Trasa Seznam zastávek
Lovosice-Litoměřice Lovosice
Litoměřice
Dobroměřice-Louny Postoloprty
Dobroměřice
Louny
Úherce
Třebíz
Litvínov-Most Litvínov
Most
Teplice-Bílina Teplice
Bílina
Duchcov-Obrnice-Bečov Duchcov
Obrnice
Bečov
Chomutov Jirkov
Chomutov
Ústí nad Labem-Děčín Děčín
Ústí nad Labem Ústí nad Labem
Žatec-Rakovník-Nové Strašecí Žatec
Kněževes
Rakovník
Nové Strašecí
Stochov
Klášterec n.O.-Kadaň-Žatec Klášterec nad Ohří
Kadaň
Žatec
Králův Dvůr-Beroun-Unhošť Králův Dvůr
Beroun
Unhošť
Slaný-Kladno Slaný
Smečno
Svinařov
Libušín
Kladno
Pchery-Vinařice-Švermov Pchery
Vinařice
Švermov
Anděl-Knížecí Anděl
Kobylisy Kobylisy
Roztyly-Barrandov Roztyly
Barrandov
Zličín Zličín
Řepy
Hostivice
Jeneč
Černý Most Černý Most
Štětí-Mělník Štětí
Počeplice
Liběchov
Mělník
Spomyšl
Velvary
Terezín-Kralupy N/V Terezín
Bohušovice nad Ohří
Hrdly
Nové Ouholice
Kralupy N/V
Tursko
Velké Přílepy
Tuchoměřice
Libochovice-Budyně-Roudnice n.L Libochovice
Radovesice
Březany nad Ohří
Budyně
Nížebohy
Roudnice nad Labem
Račineves
Příbram Příbram
Dobříš
Mníšek pod Brdy
Benešov Bystřice
Benešov
Mrač
Čerčany
Vlak Praha-Dejvice Dejvice
Veleslavín
Ruzyně
Hostivice
Jeneč
Hostouň u Prahy

You may also like