Domů » Ubytování pro školy v přírodě si děti nemohli vynachválit

Ubytování pro školy v přírodě si děti nemohli vynachválit

by info@press-media.cz

Téměř před třemi měsíci mí dva synové absolvovali ubytování pro školy v přírodě, které bylo pod záštitou mateřinky ProFamily, která umí vždy něčím překvapit. Tentokrát překvapila tím, že ubytování zařídila v hotelu TOP Benecko, který byl kdysi dávno velmi uznávaným ubytovacím objektem, který se vyznačoval skvělou kuchyní a všudypřítomnou pohodou. Před Vánoci roku 2017 se tak školka rozhodla pro jeho rekonstrukci a dnes se na místo opět sjíždějí kvanta turistů z celého světa, včetně dětí, které má školka pod svými křídly. Musím sama uznat, že se jim rekonstrukce vydařila a naši synové ještě dnes vzpomínají na skvělé zážitky, které zde mohli se svými vrstevníky prožít.

Ubytování pro školy bylo správnou volbou

Toto rekreační místo přímo vybízí k ubytování. Pro školy i školky je zde připraven naprosto pestrý program, který musí bavit naprosto každé dítě a to bez ohledu na to, zda je léto či zima. Volba ubytování tak v tomto případě byla rozhodně správnou volbou, jelikož si mé děti letních radovánek užili více než dost. Procházky, túry, horské káry, zoo, koně, hřiště a spoustu dalšího je k vidění právě na tomto místě, které vyhledávají nejen děti, ale i jejich rodiče. Na radu pedagogů, kterým bylo dopřáno s dětmi výlet absolvovat, jsem se i já rozhodla, že v zimě s mužem sbalíme kufry, zařídíme hlídání a necháme se zde ubytovat v zimní sezóně. Stejně tak, jako je zde kouzelné léto, je zde i kouzelná zima.

Hotel pro rodiny s dětmi, přesně takový je hotel TOP Benecko

Volba provozovat hotel pro rodiny s dětmi, byla rozhodně správná. Zejména pak tehdy, hledáte-li vhodné ubytování pro sebe, ale i pro své ratolesti, které se na místě v žádném případě nesmí nudit. Nuda je totiž, jak z vlastní zkušenosti již víme, zabijákem jakékoliv dovolené. Tudíž jsme vzali in-line brusle, koloběžky a dobrou náladu, se kterou jsme vyrazili jen tak vstříc dobrodružství. Na místě jsme strávili sice jen pět dní, ale i přesto jsme si z místa odnesli kopu úžasných zážitků.

You may also like