Domů » Bydlení v moderním domě se stalo skutečností

Bydlení v moderním domě se stalo skutečností

by info@press-media.cz

Vždy jsem snila o tom, jak bude v budoucnosti asi vypadat mé bydlení. Představovala jsem si totiž, že budu mít krásný dům s velkou zahradou, na které si postavím skalku, garáží ve které bude zaparkovaný náš skvělý vůz a malým dětským hřištěm pro mé ratolesti. V hlavě jsem měla přesný obraz toho, jaké bylinky budu na zahradě pěstovat a v jakých barvách budou pokoje v našem naprosto útulném bydlení. Ovšem realita, která čítala brzké otěhotnění a rozpadlý vztah s otcem dětí, byl poněkud pošmurnější, než jsem si představovala a tak můj sen o moderním bydlení musel jít na několik let k ledu. Nyní jsme si ale se svým současným mužem postavili rodinný domek na okraji Prahy, do kterého se těším nejen já, ale předpokládám, že i naše ještě nenarozená holčička Mia.

Byt, ve kterém jsem žila s dětmi, byl otřesný

Ač jsem se snažila o to, aby byl byt, ve kterém jsem žila se svým synem sama, co možná nejvíce útulný, ve stavu, ve kterém se nacházel ještě před námi, to moc dobře nešlo. Bohužel jsem si nemohla jako matka samoživitelka příliš vyskakovat a tak jsme se museli smířit s tím, jaká situace je. Nikdy jsem ale neztrácela naději na lepší zítřky a tak se i můj malý sen o moderním bydlení stal skutečností a za to jsem dnes nesmírně vděčná.

Dům mi dělá obrovskou radost

Po třech letech stavebních prací, jsme se mohli konečně nastěhovat. Radost, která mi proudila tělem, byla nepopsatelná. Dům vypadal ještě mnohem lépe, než jsem si představovala. Byl tak útulný a já se nemohla dočkat, až ho začnu vylepšovat k obrazu svému všemi možnými dekoracemi a také fotkami mých dětí. Syn i malá dcerka Mia měli obrovskou radost a to především ze svých dvou krásných dětských pokojíčků, na kterých jsem si dala opravdu záležet. Dům je pro nás doslova akorát. Nepotřebovali jsme nic přehnaně velkého, ale také nic zbytečně malého a přesně to se nám podařilo, najít zlatý střed, ve kterém nyní budeme žít, předpokládám až do konce našich dnů.