Domů » Inzeráty, které nám pomohli najít zaměstnání i vztah

Inzeráty, které nám pomohli najít zaměstnání i vztah

by info@press-media.cz

Minulý rok jsem si prožila velmi těžké období, a sice proto, že jsem přišla o zaměstnání a zároveň i o partnera, který mi byl již několik let nevěrný, o čemž jsem samozřejmě neměla ani potuchy. Tento stav, kdy se cítíte být naprosto bezmocnými a ze dne na den nevíte, co s vámi bude zítra, je velmi nepříjemný a dodnes nechápu, jak jsem ho mohla přejít bez větší újmy na zdraví. Ale jak se říká, všechno zlé je k něčemu dobré a i mě seslalo samo nebe kousek toho štěstí na zem, tehdy, když jsem brouzdala inzeráty, které nabízeli nejen pracovní nabídky, ale i vztahy. Jednoho sobotního večera jsem tak se sklenkou vína v ruce odpověděla na inzerát jedné příjemné společnosti v mém okolí, na pozici účetní a zároveň i na velmi pěkně znějící inzerát jednoho příjemného muže, který mi byl od pohledu velmi sympatický. A jak to tak bývá, věci se dali do pohybu a dnes již opět zářím štěstím.

Inzeráty zdarma jsou velkou výhodou

Velkou počáteční výhodou pro všechny inzerující je, že se vystavují inzeráty zdarma a to bez rozdílu. Mnoho lidí totiž nechce za zveřejnění platit zbytečné poplatky a tak inzerát nikdy ani nevystaví. To byl případ i mé spřízněné duše jménem Kamil, který se mi rovněž přiznal, že pokud by se jednalo o placenou inzerci, asi by jeho profil nikdy neposloužil k seznámení se. Jsme tak oba nesmírně vděční za to, že to konečně klaplo a nyní spolu již pět měsíců prožíváme lásku jako trám a já jsem samozřejmě v nové práci, kde po mě sáhli, jak se říká, všemi deseti.

Inzerce využíváme ještě dnes

Zrovna nedávno jsme služeb inzerce opět využili a to tehdy, kdy jsem prodávala své staré auto a potřebovala sehnat zánovní model, který by vyhovoval mým požadavkům. Samozřejmě, že i v tomto případě jsem uspěla a mou garáž nyní zdobí nový vůz, který jsem opět sehnala, na těch samých webových stránkách. Je tedy více než možné, že až se s Kamilem rozhodneme pro společné bydlení, že většinu našeho nábytku bude tvořit ten, který seženeme za pomoci inzerátů.