Domů » Beer Warehouse v Liberci spojuje pivo a nevšední zábavu

Beer Warehouse v Liberci spojuje pivo a nevšední zábavu

by info@press-media.cz

Objevte unikátní koncept soukromého pivovaru Beer Warehouse, který je dnes známý po celém Libereckém kraji. Chcete ochutnat vynikající domácí pivo z těch nejlepších surovin? Láká vás posezení na příjemné terase s dobrým obědem či večeří a se sklenkou lahodného zlatavého moku? Či návštěva unikátního music baru? Pak zajděte do Beer Warehouse a rozhodně nebudete zklamáni. Tento podnik nabízí nadstandardní služby a díky svému širokému záběru si zde přijdou na své i ti největší fajnšmekři.

Vychutnejte si pivo v Beer Warehouse Liberec

Beer Warehouse Liberec je ryze unikátní podnik. Patří do něj autentická restaurace, sídlící ve stylovém a nově zrekonstruovaném areálu společnosti Brookdale. Restaurace potěší nekuřáckými vnitřními prostory či bezbariérovým přístupem. Během léta je hostům umožněno sedět nejen vevnitř, ale také venku na letní terase (v provozu jsou celkem dvě terasy, takže kapacita restaurace je z původních 50 míst výrazně navýšena). Samozřejmostí je vynikající jídlo v kombinaci s výborným pivem. Na své si zde ale přijdou i děti a restaurace Beer Warehouse je tak ideálním místem i pro celé rodiny, které se zde staví třeba cestou z výletu.

Nově otevřený pivovar Liberec láká na piva všech chutí

Nově otevřený pivovar Liberec je pod značkou Beer Warehouse v provozu teprve od dubna letošního roku. Vaří zde a podávají však vynikající pivo, které je založené na tradičních postupech a velmi kvalitních surovinách. Ochutnat zde můžete třeba světlou ležáckou 11° nebo polotmavou 12°. Nabízejí i různá exotická piva, na která pak využívají zahraniční suroviny. Jinak je pivo vyráběno výhradně z českého chmelu. Každý zákazník restaurace či hudebního baru Beer Warehouse si zde tak určitě přijde na své.

You may also like