Domů » Naplánujte si úklid v době nepřítomnosti zaměstnanců – Letní úklid kanceláří

Naplánujte si úklid v době nepřítomnosti zaměstnanců – Letní úklid kanceláří

by info@press-media.cz

Velký úklid se většinou pojí k jaru anebo zimě – Vánoční úklid. Tyto dva úklidy jsou již tak zažité, že o tom není pochyb a každý se právě v tuto dobu chystá na největší úklidové šílenství.

V zimě se vše leští, čistí, připravuje na příchod nejkrásnějšího svátku v roce. Aby bylo vše hezké, čisté, voňavé. Co kdyby se Ježíšek lekl nepořádku a utekl? Na jaře se zase vymetají pavučiny, umývají okna, kterým sníh, déšť v kombinaci s prachem daly zabrat a dělá se úklid šatní skříně.

Zimní oblečení se třídí do krabic a naopak se z krabic vytahují jarní kousky. Totéž platí o obuvi. Ačkoliv se vždy velký úklid pojí s lopotou a hodinami ukradeného času, nemusí to být zase taková hrůza.

Nechte uklízet profesionály

Stačí si buď velký úklid rozplánovat na několik dílčích částí anebo lze využít úklidové služby v Praze či jiném městě, kde se zrovna nacházíte. Uklízet se prostě musí. Čistota = půl zdraví. Prach společně s dalšími nečistotami a vlhkostí jsou živnou půdou pro bakterie a roztoče. Ti se drží nejvíce tam, kde jsou textilie. Matrace v posteli, povlečení, koberce, závěsy, ale i plyšové hračky našich nejmenších, látkové pelíšky domácích mazlíčků apod.

Nejlépe je samozřejmě uklízet stále, během celého roku. Léto je dokonce ideálním měsícem pro úklid kanceláří, protože si hodně lidí bere v tuto dobu dovolenou, aby vyrazili na zasloužený odpočinek. Úklid kanceláři v Praze může uklidit kanceláře právě v době nepřítomnosti vašich zaměstnanců. Naplánujte si proto tento krok již nyní.

Překvapte své zaměstnance

Navíc tím své zaměstnance mile překvapíte, až se vrátí z dovolené do naleštěného, čistého a vůní prosáklého prostředí. Úklidová firma v Praze se tak postará o příjemný návrat vašich zaměstnanců. Rozhodně pak od nich neuslyšíte – a zase do té zaprášené díry. Naopak se budou do práce těšit a bude je to motivovat udržovat pořádek a zdobit své pracoviště.

You may also like