Domů » Jak se počítá americká hypotéka?

Jak se počítá americká hypotéka?

by svet zeny

Bezúčelná půjčka to je to, co se v dnešní době lidem líbí, to je to, co dnešní lidé ocení. Půjčka bez hranic, alias peníze z ní si použijete, jak jen potřebujete, jak chcete. Je právě takovýto systém ideální i pro vás? V tom případě se můžete seznámit s americkou hypotékou nebankovní. Nebankovní hypotéky mají spoustu výhod, zejména tu, že peníze z nich můžete využít jakýmkoli způsobem. Poskytují se jako běžné spotřebitelské i jako podnikatelské úvěry. Oba dva typy poskytujeme s velice výhodnými podmínkami a také s tolerancí záznamů v registrech nebo s tolerancí nízkých příjmů. Pokud byste potřebovali zjistit, jaké budou vaše splátky, výdaje, kolik byste mohli za nemovitost získat, když budete ručit domem, bytem nebo pozemkem, stačí se nás obrátit. Nezávaznou nabídku vám zpracujeme naprosto kdykoliv, a to zcela zdarma, takže předem žádné poplatky neplatíte. I odhad nemovitosti, kterou budete ručit, provádíme zdarma. 

Oni už vám to spočítají

Podívat se můžete na reprezentativní příklad. Ten vám poskytne úplný a reálný pohled na věc a na celkovou finanční situaci. Uvidíte tam veškeré výdaje, dobu splatnosti, poplatky, měsíční úrokovou sazbu a měsíční splátku a mnoho dalšího. 

S klienty vždy jednáme individuálně, proto u nás žádnou americkou hypoteční kalkulačku nenajdete. S každým klientem řešíme konkrétní situaci a podle toho určíme podmínky. Nejde tedy nastavit jednu úrokovou sazbu, jednotnou dobu splácení nebo stejná pravidla. Některé podmínky se zkrátka a dobře mohou měnit, proto se dokážeme přizpůsobit klientům, a proto nemůžeme poskytnout nějakou běžnou a všeobecnou kalkulačku, protože výsledek by následně nemusel odpovídat skutečnosti, co všechno pro vás můžeme udělat. Navíc poskytneme řešení návrhu vaší finanční situace zdarma a velice rychle takže se nám stačí ozvat, zaslat pár fotografií nemovitosti emailem a vyčkat, než vám pošleme zpracovaný návrh. 

You may also like