Domů » I s pozemkem lze získat hypotéku

I s pozemkem lze získat hypotéku

by svet zeny

Začíná to krásně, nejčastěji úvahou o vlastním bydlení. Ležíte doma v posteli a říkáte si, že byste si mohli postavit dům. Nájmy jsou vysoké, byt vlastní nepotřebujete nebo nechcete a raději se vidíte v malebném domečku někde na vesnici nebo ve městě. Jenomže jak na stavbu domu? Není to složité? Nebudeme si nic nalhávat, najít pozemek není jednoduché a zřejmě nebude jednoduché ani postavit dům. Existují však profesionální firmy, které vám v takovém případě jistě velice rády poradí a obydlí postaví, a existují také firmy, které vám v takovém případě půjčí třeba i na již zmíněný pozemek. Stavba domu je velice zásadní rozhodnutí a každý si musí uvědomit, že to bude stát spoustu financí. Jestliže si budete potřebovat půjčit i na pozemek, nejvýhodnější je volit hypotéku na pozemek. 

Další z možností, jak financovat bydlení je nebankovní hypotéka. V tomto případě se totiž jedná o spotřebitelský úvěr s velice výhodnými podmínkami, takže si jej může sjednat jakýkoliv běžný občan nad 18 let věku. Jedná se o jakousi americkou hypotéku, u které ručíte nemovitostí a peníze použijete jakýmkoliv způsobem, takže třeba na stavbu nového bydlení.  

Nemáte peníze na bydlení ve svém?

Jakmile zhodnotíte veškerá kritéria a pro stavbu obydlí se rozhodnete, bude to chtít výhodnou půjčku. Úvěry s ručením nemovitostí jsou nejideálnější. Mají totiž nejvýhodnější podmínky. Naše společnost v tomto směru toleruje také záznamy v registrech dlužníků, takže pokud jste někdy v minulosti přešlápli či udělali malou chybu, tak vám to odpustíme a nebudeme vám kvůli tomu dělat ze života peklo. V takovém případě tedy úvěr můžete získat. Poskytujeme úvěry také v případě, že nemáte dostatečný příjem, což vám například řekli v bance. Naše společnost posuzuje každého klienta individuálně, takže s tím určitě něco uděláme. Dlouhá doba splatnosti je samozřejmě, stejně tak jako možnost, kdykoliv úvěr předčasně splatit. Návrh a předběžné řešení vaší finanční situace provádíme zdarma. Oceníme vaši nemovitost, také zdarma a provedeme návrh, který vám hned zašleme. Nemusíte se ničeho obávat, nebude to trvat dlouhé měsíce nebo týdny. Domluvíme se online a během jednoho dne máte ohodnocenou nemovitost a během dalšího dne, po podpisu smlouvy, můžete mít peníze.