Domů » Kam pro náhradní díly do velkých aut? Zkuste BVM

Kam pro náhradní díly do velkých aut? Zkuste BVM

by info@press-media.cz

Často se nám podaří sehnat za dobrou cenu starší nákladní automobil, který skvěle poslouží našim potřebám, ať již v soukromí, nebo v drobném podnikání. Avšak většina těchto nákladních vozů potřebuje opravu hned, nebo problémy s provozuschopností na sebe nedají dlouho čekat. I když si troufáme na opravu svépomocí, potřebujeme mít zdroj, co se týče náhradních dílů.

Na dodávku náhradních dílů pro nákladní automobily, ale i na zajišťování oprav se specializuje slušovická společnost BVM. Prodej náhradních dílů zajišťuje již od roku 1993, a to zejména výměnným způsobem. Firma prodává jak repasované náhradní díly, tak nové. V sortimentu má především díly pro auta tuzemské výroby, tedy pro Zetor, Avia, Tatra, Liaz a Karosa. Nechybí však ani díly pro velké automobily zahraniční výroby – jak pro nákladní vozidla, tak zemědělskou techniku.

BVM má know how v oblasti oprav dílů pro nákladní vozidla. Je proto schopna nejen dodat potřebný díl ve funkčním stavu, ale taktéž poradit s výběrem součástky či s opravou vozidla. Široký sortiment náhradních dílů koupíte snadno přímo v e-shopu.

více v článku...

Opravte svůj Zetor

Mnoho lidí má doma starý Zetor. Jindy zas menší zemědělci koupili starší stroje a potřebují je udržovat v provozuschopném stavu. Firma BVM vám dodánáhradní díly Zetor pro modely Zetor 25 i UŘ I, II a II. Taktéž pro novější stroje Zetor Proxima a Forterra. Díly jsou nové i repasované. K dispozici jsou startéry, spojky, alternátory, brzdy, tlumiče, čerpadla, elektro vybavení a další.

Náhradní díly Avia

Česká Avia má dlouhou historii již od roku 1919. I když vznikla původně jako výrobce letadel a leteckých motorů, dnes je notoricky známou zejména díky své automobilové výrobě. Potřebujete opravit vaši Avii? Rovněž náhradní díly Avia koupíte v e-shopu BVM. Firma se specializuje na nové i repasované náhradní díly Avia 20, 30, 31, 60, 75 a další.

You may also like