Domů » Korkové podlahy Egger Pro Comfort – pohodlí a ticho v jednom

Korkové podlahy Egger Pro Comfort – pohodlí a ticho v jednom

by info@press-media.cz

Když se řekne podlaha, většině z nás se pravděpodobně vybaví dřevěné, vinylové či PVC podlahy. Opomenout však nelze ani korkové podlahy, které v sobě dokonalým způsobem mísí ty nejlepší užitné vlastnosti korku s vysokou pevností laminátu. V důsledku této kombinace jsou tak korkové podlahy Pro Comfort od předního výrobce firmy Egger opravdu kvalitní a připraveny najít si cestu do vaší domácnosti. 

Jaké konkrétní přednosti tyto podlahy nabízejí?  Jednoznačně největší výhodou korkových podlah z oblíbené řady Egger Pro Comfort je jejich tichost. Zásluhou dvouvrstvé izolace z korku jsou připraveny pokaždé dokonale tlumit všechen rušivý hluk – a to ať už se jedná o zvuky z okolí, zvuky způsobené pádem předmětu na podlahu nebo kročejovým hlukem. Jde tedy o podlahy, které vám jednou provždy pomohou vyřešit problém s nedostatkem ticha. 

Díky těmto podlahám zažijete to pravé teplo domova 

Dále se tato korková podlaha  vyznačuje nebývale skvělými tepelně izolačními vlastnostmi. Opět za to mohou její korkové vrstvy, jež dokáží ve svých vzduchových buňkách zachytávat a uchovávat teplo. V důsledku toho bude pokaždé z těchto podlah vyzařovat půvabné teplo, jež pomůže navodit útulnou atmosféru v opravdu každé místnosti. Chodit se po nich dá bez potíží i naboso – nestudí, naopak skvěle hřejí, zároveň jsou velmi komfortní a příjemné na dotek. 

Tato tichá podlahová krytina se navíc i snadno instaluje. Vděčí za to takzvanému click systému, jehož prostřednictvím do sebe jednotlivé dílce perfektně a lehce zapadávají. Aby toho nebylo málo, tak jsou korkové podlahy Egger Pro Comfort  jsou nesmírně šetrné k životnímu prostředí, jsou totiž vyráběny primárně z přírodních materiálů a bez použití PVC. 

Hodí se prakticky kamkoliv, i do komerčních prostor 

Co se týče jejich využití, tak použitelné jsou téměř všude. V domácnostech si své místo zajisté najdou například v obývacím pokoji, předsíni či ložnici. Jediné kam se příliš nehodí jsou vlhké prostory, tj. koupelna, potažmo kuchyně. Ještě možná více než do domácností se hodí do komerčních a veřejných prostor. Jsou totiž nesmírně robustní a odolné a mají zátěžovou třídu 32 – zvládnou tedy i každodenní rušný provoz. Zásluhou toho, že Egger Pro Comfort zvládá náročnější podmínky, tak skvěle pasuje třeba do hotelů nebo kaváren. 

Na výběr přitom máte ze čtyř různých kolekcí, které se všechny vyznačují ještě jedním společným rysem. Jsou dostupné v moderních a nadčasových dřevěných a kamenných dekorech. Jmenovitě si můžete vybírat z těchto kolekcí: 

  • PRO Comfort Classic – nejlepší alternativa laminátových podlah dostupná v 6 přírodních dekorech 
  • PRO Comfort Large – široká prkna této podlahy zaručují její dokonale celistvý vzhled 
  • PRO Comfort King size – velkoformátová podlaha do těch největších prostor 
  • PRO Comfort Long – podlouhlá podlahová prkna s 15 letou zárukou 

V každém případě bude výběr jakékoliv podlahy z řady Egger Pro Comfort tou správnou volbou pro váš interiér

Více na: www.supellex.cz/korkove-podlahy-egger-pro-comfort