Domů » Kosové ve snech

Kosové ve snech

by info@press-media.cz

Bylo by úžasné, kdyby se vám ve snech objevovali zpívající kosi. Určitě jsou na cestě k vám dobré zprávy, protože když tento pták zpívá své sladké písně, nemůže být nic zlověstného nebo znepokojivého. 

Nezapomeňte si vybavit aktivity kosa, kterých jste svědky, protože kos, který vám ve snu zkříží cestu, má pro vás velký pozitivní potenciál. Mohlo by to znamenat, že se brzy přiblížíte k pochopení důležitých znalostí a moudrosti, které jste potřebovali.

Kos, tiše přítomný ve vašem snu, může na druhou stranu naznačovat něco jiného, neboť odkazuje na nevyužité potenciály. Může znamenat, že vám v životě chybí nějaký druh motivace nebo energie, možná se týká nedokončených projektů nebo jiných cílů.

Stejně jako byl kos v křesťanských kulturách spojován s pokušením a chtíčem, může být i vidění kosa ve snu projevem tohoto druhu nenaplněné energie ve vašem životě.

Chcete se dozvědět něco o hvězdách, osudech lidí a znameních? Jak o činských znameních, tak normálního klasického zvěrokruhu? Určitě navštivte náš blog o těchto věcech, kromě jiného. Máme pro Vás připraven například článek o znamení střelce nebo o znamení štíra.