Domů » Ledové šperky

Ledové šperky

by info@press-media.cz

Stříbro vypadá chladně, ale čistě. Krásné a velmi sofistikované jsou ledové šperky. Z pohádky Frozen je sada šperků, které si můžete pořídit. Ledový náhrdelník nebo kapky jsou velmi krásné a hodí se i do společnosti.

Led připomíná především minerální kámen křišťál. Obzvláště pěkný je praskaný křišťál, který obsahuje drobné prasklinky, které vytvářejí zajímavou strukturu. 

Také opál, který vypadá jak čerstvě napadaný sníh. Surový opál je velmi zajímavý. Většinou se používá broušený, ale neupravovaný má strukturu jako kousek ledu na vaší ruce.

Lehce namodralý je angelit nebo také larimar. Vypadají jako mořské kapky. Je na něm měňavá struktura, která připomíná praskající led. Na krku vypadá pěkně i tučňák nebo lachtan, či polární liška, které vám připomenou zimu.

Zajímají Vás také zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných zajímavých tématech mezi nebem a zemí.

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o tom, proč je obchodování se slonovinou velmi omezené až zakázané nebo například, že luskoun je jediný savec na světě s šupinami a kolik mláďat rodí lachtan.