Domů » Čtyřlístek

Čtyřlístek

by info@press-media.cz

Kominík a čtyřlístek – klasické symboly štěstí. Dříve, když kominík vymetl komín před koncem roku, rozdával kalendáře s přáním štěstí do nového roku.

Dobře vymetený komín a táhnoucí kamna přinášejí teplo a klid do obydlí. Také se traduje, že když se kominík objevil ve vesnici, znamenalo to pro ni štěstí a klid od požárů a jiných katastrof. Můžete si i zakoupit svůj vlastní symbol štěstí.

V podobě kominíka nebo čtyřlístku. Čtyřlístku se však přisuzuje větší štěstí. Nejkrásnější talisman je ten ve formě šperku, nejlépe toho starožitného. Toho, který již mnoho přání splnil, a čeká až splní i to Vaše.

Krásné jsou šperky s minerály, nejlépe ty, které mají zelenou barvu jako pravý čtyťlístek. Více informací čtyřlístku se dozvíte v našem novém článku.

Zajímají Vás také zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných zajímavých tématech mezi nebem a zemí.

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o tom, jaké druhy magie existují, na co se například používá pentagram a  jakou magii, pokud to je vůbec magie, používá šaman.