Domů » Matrace 90×200 cm jsou velmi populární

Matrace 90×200 cm jsou velmi populární

by info@press-media.cz

Víte, že rozměr matrace 90×200 cm patří stále mezi ty nejprodávanější? Jedná se totiž o standardní rozměr na jednolůžko, který se dnes hodí na většinu postelí. Pokud si necháte vyrobit novou postel u truhláře nebo ji zakoupíte v běžném obchodě s nábytkem, máte téměř stoprocentní jistotu, že taková matrace bude dobře pasovat. Zvolit si samozřejmě můžete i menší rozměry. Garantujeme vám však, že na matraci 90×200 cm se jeden člověk vyspí nejpohodlněji. Doporučujeme vám prohlédnout si nabídku e-shopu matrace-store.cz, který disponuje mnoha prvotřídními matracemi.

Matrace 140×200 cm na malou manželskou postel

Jestliže ve vaší ložnici šetříte místem, můžeme vám doporučit tu nejmenší manželskou postel, která má rozměry pouhých 140×200 cm a která se snadno vejde i do malé místnosti. Pak ji stačí doplnit adekvátní matrací, úsporným nočním stolkem, drobnou komodou a máte zařízeno. Jestliže žijete v duchu minimalismu a s partnerem rádi spíte blízko u sebe, pravděpodobně vám taková postel bude vyhovovat. Matrace 140×200 cm se dnes vyrábějí zcela běžně a jsou stejně kvalitní jako matrace o menších i o větších rozměrech. Tuto velikost matrace samozřejmě můžete využít i do dětského pokoje nebo do pokoje pro hosty. Její možnosti využití jsou tak velmi univerzální.

Investujte do větší matrace 160×200 nebo 180×200 cm

Své přednosti nabízejí i matrace 160×200 cm nebo 180×200 cm, vhodné na větší manželské postele. Mnoho lidí si do své ložnice raději pořídí jednu větší matraci než dvě menší. Například se chtějí vyhnout drobné mezeře mezi matracemi nebo usilují o jednotný vzhled. Ačkoliv vám v obchodě řeknou, že není rozdíl mezi dvěma menšími a jednou větší matrací. O rozměru 160×200 zakoupíte matrace o různé tvrdosti. Velmi oblíbené jsou i matrace s paměťovou pěnou, které pořídíte i v obchodě matrace-store.cz. Ten si pro všechny své zákazníky připravil bohatý sortiment, plný prvotřídních produktů. Objednávejte z pohodlí svého domova, matraci vám na požadovanou adresu doručí zcela zdarma.

You may also like