Domů » Montáž alarmů Kladno je dostatečným zajištěním vašich životů a majetku

Montáž alarmů Kladno je dostatečným zajištěním vašich životů a majetku

by info@press-media.cz

Bohužel nastala doba, kdy je montáž alarmů Kladno nutná. Loupeže, přepadení, ničení majetku jsou na denním pořádku. A tak se musejí zabezpečovat byty, domy, obchody, garáže a vozidla. Díky instalaci bezpečnostního alarmu dovedete nezvané hosty nejen odradit, ale v případě potřeby i včas dopadnout. Alarmy Jablotron jsou bezpečnostní systémy, které dovedou monitorovat a zabezpečit automobily, dostatečně ohlídat velké objekty, rodinné domy, hospodářská stavení i byty.

více v článku...

Montáž alarmů Jablotron odrazuje zloděje

Montáž alarmů Jablotron Kladno a Středočeský kraj je v oblastech se zvýšenou kriminalitou nutností, která nám sice není příjemná, ovšem je dostatečně účinná jako prevence i průkazná v případě trestného činu. Unikátní domovní automatizace umožňuje obyvatelům bytu či domu snadné ovládání a monitorování. Alarmy Jablotron mají víceúčelové použití, ochrání vás před zloději, požárem, záplavou, ale dokonce před únikem plynu. Díky dálkovému ovládání řídíte moderní systémy, které máte v domě. Můžete si díky soustavě rozsvítit předem světla, ovládat vyhřívání bazénu, zavlažování bazénu i příjemné otevírání garáže.

Bezpečnostní systémy uchovávají několikadenní záznamy v době nepřítomnosti

Bezpečnostní systémy Kladno obsahují videoverifikační IP kamery, které automaticky reagují na stav  – poplach, zajištění a odjištění budovy. Obyvatelé z každé události dostanou minutový záznam v instalované aplikaci My JABLOTRON. A tak se při každém upozornění na nenadálou situaci mohou podívat, co se přesně v objektu v jejich nepřítomnosti děje. K dispozici jsou živé náhledy z kamery a možnost vícedenních záznamů v případě delší nepřítomnosti. Systém se dá samozřejmě propojit s operačním střediskem bezpečnostního centra.  

You may also like