Home Zprávy Běžné reklamní propisky ocení studenti, novináři i barmani

Běžné reklamní propisky ocení studenti, novináři i barmani

by info@press-media.cz

Stále se hovoří o účinné reklamě ve formě propagačních předmětů s potiskem. Mezi oblíbené věci, na nichž se skvěje či nenápadně krčí logo vaší firmy, název, motto, vtip, patří textilie, čepice, bundy, pracovní oděvy. Manuální pracovníci, kteří jsou oblečeni v montérkách s potiskem zaměstnavatele, jsou reklamou samotnou o sobě. Dobře odvedená práce se prodává sama. Jako reklamní předměty pro studenty, barmany, prodavače, novináře se výtečně hodí psací a kancelářské potřeby. Reklamní propisky, diáře, bločky, flashky jsou v rukou povolaných téměř nepřetržitě a logo vaší firmy tak vidí každý, kdo projde jejich pracovištěm či studijním místem.

Objednejte si psací potřeby včetně potisku přes internet

Mezi populární psací potřeby nepatří jen obyčejné tužky a propisky. Prodávají se pastelky pro děti, zvýrazňovače pro profesory a učitele, psací sady i značková pera, jež sluší lecjakému manažerovi nebo vedoucímu. Chcete-li si nechat potisknout psací potřeby vlastního výběru, není problém. Obraťte se na grafické studio Printek a vámi donesené předměty budou potištěny přesně podle vašeho návrhu. Nejste si jisti s návrhem? Můžete si nechat zhotovit úplně nové logo přímo ve studiu.

Pastelky pro děti, plastové propisky pro studenty, kovové propisky pro manažery

Kdo nemá vůbec čas na shánění reklamních předmětů, může si kovové propisky, pera, tužky, pastelky a další věci k reklamnímu potištění objednat přímo ve studiu. Na webových stránkách si vyberete typ propagačních předmětů, počet a způsob tisku. Vše řešíte přes internet, žádné složité domlouvání schůzek, ověřování návrhů a osobní dostavení se pro hotovou zakázku. Nezapomínejte sledovat web grafického studia, často se objevují slevové akce s propagačními předměty za hubičku.

You may also like

Leave a Comment