Domů » Modeling

Modeling

by info@press-media.cz

Modeling je projevem uměleckého díla v oděvním průmyslu. Existuje mnoho slavných modelek i topmodelek, které předvádějí šaty od módních návrhářů po celém světě.

Jedny z nejslavnějších zahraničních modelek jsou Claudia Schiffer, Gisele Bündchen, Monica Belucci či Mila Jovovich. U nás jsou slavné modelky Tereza Maxová, Eva Herzigová nebo Petra Němcová, která předvádí na molech po celém světě.

Správná modelka by měla mít výšku od 175 cm nahoru, tak, aby byla na mole dobře vidět a mohla nosit oděvy v klasické předváděcí velikosti. A pas a boky 60 – 90 cm.

Modelky mají 4 typy chůze, křížem krážem, volavka, nemotorná a klasický styl. Trénují chůzi v kurzech modelingu. Šaty by měly být viditelné a modelka má ukázat všechny jejich přednosti.  

Zajímají Vás také zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných. 

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o zvířatech jako třeba čeho se bojí  slon či proč lišky žijí v norách. Nebo Vás nalákáme na zajímavosti o umělkyni Frida Kahlo?