Domů » Náhradní díly Ford nejsou nikdy k zahození

Náhradní díly Ford nejsou nikdy k zahození

by info@press-media.cz

Téměř pět let „zdobil“ můj dvůr u domu nepojízdný, podle slov mé manželky vrak, který pro mne ovšem měl daleko větší hodnotu, než vnímalo jeho okolí. Pravdou bylo, že za tu dobu, co byl můj milovaný Ford odstaven, se změnil k nepoznání, i když náhradní díly Ford zub času nijak nepocítili. Tudíž jsem po pěti letech opět poslechl svou drahou polovičku a veškeré kusy mého prvního vozu, který mě na silnicích nikdy nezradil, jsem prodal s pocitem, že někomu dalšímu udělají jistě radost. Nebyl bych ovšem žádný srdcař, kdybych si znovu nepořídil, nyní již zánovní vůz této věhlasné značky, na kterou rozhodně nedám nikdy dopustit.

Ford vrakoviště se s ním rozloučilo po svém

Ptáte se, jak jsem se mého vozu po vyjmutí všech potřebných náhradních dílů ekologicky zbavil? Odpověď vám může poskytnout pouze Ford vrakoviště, které se s mým vozem rozloučilo po svém. Netřeba dodávat, že mi díky němu odpadla spousta starostí spojených s likvidací nepojízdného vozu a také jsem se na tu hrůzu nemusel osobně dívat, neboť se o vše postarali odborníci za mne. Pokud tedy nemáte to srdce se loučit se svým vozem na vlastní pěst, rozhodně tento způsob likvidace vřele doporučuji. Ušetříte tím i spoustu času a starostí navíc.

Použité náhradní díly Ford se vždy hodí

Od roku výroby 1987 se použité náhradní díly Ford velmi špatně shání, což vím sám ze své zkušenosti. Ovšem ve společnosti, kam jsem své díly prodal já, jsem našel téměř všechny díly, o kterých jsem se domníval, že jsou již dávno minulostí a sehnat je by byl opravdový zázrak. Můj vůz byl vyroben v roce 1992, což už je rovněž pěkná řádka let a tak mé použité náhradní díly Ford rovněž dostali pochvalu za to, jak moc pomohou novým majitelům, kteří o tyto kusy do svého vozu jeví zájem již pár týdnů. Mám tedy obrovsky dobrý pocit z toho, že jsem se svým starým kamarádem Fordem, mohl udělat někomu dalšímu radost a mě snad bude dělat hezkých pár let radost vůz nový, který momentálně se vším odhodláním testuje má žena a nemůže si ho vynachválit.

You may also like