Domů » Pánský prsten pro syna a překrásný přívěsek pro dceru

Pánský prsten pro syna a překrásný přívěsek pro dceru

by info@press-media.cz

Jsem maminkou dvou dětí, respektive dvojčat, která minulý týden oslavila svůj velký den, a tím byl den, kdy dosáhl můj syn a dcera plnoletosti. Vymýšlet dárek pro jedno plnoleté dítě je samo o sobě oříškem, co potom, když musíte vymýšlet dárek pro dvě plnoleté ratolesti, to je panečku panika, která doprovází vaše nákupy. Naštěstí mi ovšem oba dva samozřejmě ve vší tajnosti napověděli, co by si od svých rodičů přáli nejvíce. Měla jsem tak díky tomu o starost méně, i když výběr toho správného šperku dle jejich přání, nebyl vůbec jednoduchý. Syn ale i přes mé nevídané pobíhání po obchodech a sledování nejrůznějších e-shopů se šperky, dostal, co chtěl a tím byl pánský prsten, který byl pro něj jasným důkazem plnoletosti. Dcera si zase usmyslela, že zlatý přívěsek ve tvaru čtyřlístku, přinese její budoucnosti nevídané štěstí a tak nakonec oba mají to, co si opravdu přáli.

Přívěsky má dcera naprosto zbožňuje

Přívěsky všeho druhu jsou pro mou dceru něčím jako závislostí. Ne nadarmo jí tak s mužem říkáme, že již nyní litujeme s nadsázkou muže, který bude jednoho dne stát po jejím boku. Po úspěšné maturitě a dokončeném studijním pobytu v Anglii si ovšem má dcera zasloužila mnohem více, než jen jeden zlatý přívěsek. A tak jsem jí kromě vytouženého čtyřlístku pořídila i elegantní přívěsek ve tvaru andílka, který jí tak bude navždy chránit. Její i synova radost z dárků byla opravdu nevídaná a tudíž jsem jako správná matka splnila svou povinnost. Nyní je již v jejich rukách, jakým způsobem budou chtít jít vstříc své budoucnosti.

Zlaté přívěsky potěšili i dojatou maminku

„Nečekala jsem to!“ Asi takto bych okomentovala překvapení, které mi připravil můj muž společně s našimi skvělými ratolestmi na jejich narozeninové oslavě. „Ptáte se, co mě dojalo k slzám?“ Byly to dva krásné zlaté přívěsky, jenž jeden z nich nesl symbol mateřské lásky a ten druhý křížek, který mě bude navždy opatrovat. Opravdu ještě nyní nemám slov nad tím, jak krásné překvapení mi má úžasná rodina přichystala a velmi jim za něj děkuji.

You may also like