Domů » Školka Praha splnila mé očekávání

Školka Praha splnila mé očekávání

by info@press-media.cz

Když nás před rokem čekala zásadní otázka, která se týkala našeho syna a toho, kam nastoupí do mateřské školky, nevěděli jsme z počátku kudy kam. Bydlíme v Praze, a ač se zdá, že možností je tu spousta, pokud nemáte ostré lokty, do dobrého zařízení své dítě nedostanete. Tudíž nás napadlo oslovit naprosto jiný druh instituce, kterým byla soukromá školka Praha. S mým mužem jsme se totiž jednoznačně shodli na tom, že chceme pro našeho chlapce jen to nejlepší a umístit ho do zařízení, ve kterém ho čeká pouze nekvalitní pedagogický personál složený z žen, které nemají s dětmi příliš mnoho zkušeností a také možné útoky ze strany ostatních dětí v podobě šikany, se nám rozhodně nezdálo jako nejlepší řešení. Nyní, když je náš syn ve kvalitní školce, můžeme se v klidu věnovat naším pracovním povinnostem a víme, že je o něj velmi dobře postaráno.

více v článku...

Mateřské školky Praha nabízí hojně, avšak ne všechny jsou lukrativní

Jak již jsem se zmínila, mateřské školky Praha na své možnosti nabízí v hojném počtu, ovšem ne všechny jsou lukrativní a kvalitní tak, jak by si valná většina rodičů představovala. A zejména i z toho důvodu, jsme se rozhodli pro soukromou školku, která svou tradicí sahá až do roku 1992. Místo, kde se navíc tato půvabná školka nachází, jako by ani nepatřilo Praze. Je zde spousta krásných přírodních míst, děti si zde mají možnost hrát v přírodě, poznávat různá zvířata, jakými jsou třeba koně, které se svými vrstevníky velmi často navštěvují, či se může zdokonalovat v angličtině přímo s rodilým mluvčím, který je formou hry umí perfektně naučit spoustu nových frází v tomto jazyce. S mužem si tak rozhodně na kvalitní personál a aktivity, které zde s dětmi provádí, nemůžeme stěžovat.

Školka není pouze instituce, kde má vaše dítě přečkat den

Mateřská školka není pouze místem, kam své dítě každé ráno umístíte, a až si splníte pracovní dobu, zase se pro něj vrátíte, bez toho aniž by vaše ratolest udělala sebemenší pokrok ve svém vývoji. Školka má být především místem, kde se dítě nenudí, naučí se novým věcem, propluje počátku dětství v kolektivu svých vrstevníků a naučí se základnímu začlenění se do kolektivu. To vše a ještě mnohem více náš malý syn má a my jsme pyšni na to, že jsme pro něj zvolili s mým mužem tento start do jeho života. Věříme, že nám za to jednou upřímně poděkuje.

You may also like