Home Cestování Prožijte dovolenou ve znamení luxusu a slavné české historie

Prožijte dovolenou ve znamení luxusu a slavné české historie

by info@press-media.cz

I když si to málokdy připouštíme, v každém z nás se skrývá malichernost a touha mít se jednou v životě královsky a nemuset vůbec nic řešit. Není to nic, co byste měli opomíjet a skrývat. Chcete to? Jednejte a vyrazte za přepychem a špičkovými službami do hotelu Karlštejn.

Okouzlí zvenčí i zevnitř

Hotel u Karlštejna stojí na břehu řeky Berounky na dohled od majestátního hradu. Vznikl náročnou rekonstrukcí starého mlýna, který v místě stál téměř sto let předtím, než byl položen základní kámen hradu. Hotel obklopuje zelený ostrov s romantickým altánem a malou zoo, jeho interiéry jsou vyvedeny s ohledem na přepychový styl a odkazují na dobu dávno minulou. Hotel, který už třikrát získal titul „nelepší svatební místo roku“, vás okouzlí na první pohled.

Vybrat si můžete ubytování u hradu Karlštejn v několika různých pokojích. Nejluxusnější jsou pokoje THE BEST ROOM HER & THE BEST ROOM HIS. Jejich součástí je velká manželská postel, volně stojící vana i dešťová sprcha. Kouzlo slavné historie místa na vás zase dýchne v pokoji královny Elišky. Jeho zvláštností je dobová zámecká podlaha. Pokoje si pohodlně můžete rezervovat online.

Relax a toulky po okolí

Místní krajina nabízí kromě slavného hradu i další zajímavé turistické cíle. Populární jsou lomy Amerika a Koněpruské jeskyně (více o nich tady). Přímo v hotelu si také lze objednat netradiční výlet do okolí Karlštejna v podobě letu balónem nebo vrtulníkem. A po výletě je nejlepší zajít do hotelové relaxační zóny a užít si saunu nebo vířivku. Poté už zbývá jen navštívit místní restauraci, která se zaměřuje na speciality ze sladkovodních a mořských ryb z české i mezinárodní kuchyně, potěší i bohatá nabídka kvalitních vín.

Trefili jsme se vám do noty a odhadli představu vaší dokonalé dovolené? Teď už je to na vás, doporučujeme vyrazit co možná nejdříve. A tip na závěr: na internetových stránkách hotelu si můžete objednat speciální Romantický balíček.

You may also like

Leave a Comment