Domů » Půdní schody Fakro slouží i v hůře přístupných místech

Půdní schody Fakro slouží i v hůře přístupných místech

by info@press-media.cz

Máte příliš úzkou chodbu v předsíni, do které už se nevejde klasické schodiště, a nemáte sílu se každý den trápit s rozviklaným žebříkem? Zabudujte si půdní schody Fakro, které se vyrábějí v kovových i dřevěných verzích, zateplené i protipožární a s různými systémy vysouvání nebo rozkládání. Za pár kaček máte navždy vyřešen problém se schody do hůře přístupných prostor v bytě, domě, na chatě nebo chalupě. Schody jsou vítaným pomocníkem v montážních dílnách, kde se mnoho součástek ukrývá právě pod střechu.

Rozhodněte se mezi materiály i systémem rozkládání

Dřevo, nebo kov? Ačkoliv by se mohlo zdát, že dřevo mezi materiály vítězí na celé čáře, nehodí se opravdu všude. V ubytovacích zařízeních, veřejných budovách i stavbách, kde se počítá se zvýšenou fluktuací lidí, jsou potřeba protipožární půdní schody Fakro. Název výrobku je lehce zavádějící, neboť jeho šíře přesahuje samotný název. Schody se dají využít i jako stabilní podpora zemědělců, kteří se v letní sezoně starají o uchování zásob na zimu pod střechu seníku nebo hospodářského stavení a v zimě zase musejí často seno či krmivo pro zvířata zpod střechy seníku vybírat. Takové stabilní schody jsou jim velkou pomocí, neboť se nemusejí tahat se žebříky a mnohdy riskovat své zdraví. Navíc, zasouvací i rozkládací schodiště lze pohodlně uschovat v případě nepoužívání a pod střechu umístit techniku či automobily.

Bezpečné schody jsou také pomocníky dětem v jejich pokojíčcích nebo školních zařízeních, kde jsou vestavěná patra na spaní nebo pro zábavu. Jistý pohyb dětí po zabudovaných schodech na půdu Fakro vybavených madly je spolehlivější než přistavování nestabilních rozkládacích žebřin. Myslete na zdraví své i svých blízkých a neriskujte pády z výšky z nejistých žebříků.

You may also like