Domů » Schází vašim zaměstnancům Vyhláška 50? Testy vyjdou hromadně levněji

Schází vašim zaměstnancům Vyhláška 50? Testy vyjdou hromadně levněji

by info@press-media.cz

Věnujete se vy osobně, nebo parta vašich zaměstnancům práci z oboru servisních techniků, projektování elektro, montážním pracím, opravám nářadí a elektrických spotřebičů, revizím elektro, řídicím činnostem na elektrických zařízeních a jejich obsluze? Pak jistě víte, že je pro vás či vaše podřízené nutná platná Vyhláška 50. Magické slůvko v životopise se hodí absolventům učilišť a středních škol s elektro zaměřením, kteří si shánějí zaměstnání v oboru. Každá zkušenost a osvědčení navíc otevírá dveře lukrativnějšímu pracovnímu zařazení a odpovídajícímu finančnímu ohodnocení.

více v článku...

Školení – Vyhláška 50 trvá pár hodin, na zkoušku se připravíte max. za tři dny

V momentě, co se domluvíte na termínu přezkoušení a školení – Vyhláška 50, vyplníte formulář a dodáte potřebné dokumenty, obdržíte 80 zkušebních otázek pro písemný test a pět k ústní zkoušce. Víte, jaké dokumenty jsou potřeba pro přistoupení k samotným testům? Kromě formuláře a přihlášky je nutné donést lékařské potvrzení, kopii o nejvyšším dosaženém vzdělání, potvrzení o praxi potvrzení od ministra školství v případě, že bylo vzdělání dosaženo mimo území České republiky.

Vyhláška č. 50/1978 sb. a její osvědčení je platné tři roky

V momentě, co vám vaše aktuální Vyhláška č. 50/1978 sb.  končí, případně byste svůj životopis chtěli obohatit o zkušenost navíc, neváhejte se přihlásit o a objednat si nejbližší termín zkoušek. Bez platné vyhlášky 50 totiž nemůžete provozovat většinu elektro činností. Nezapomeňte, že osvědčení bude mít platnost až tři roky od data vystavení. V případě, že vás přijde na školení a přezkoušení celá parta, platbu za osvědčení budete mít nižší v rámci hromadné slevy.  Přednostně jsou vybíráni zájemci o školení v oblasti Brno – Cejl 467/67 a dle domluvy i ve městech Praha, Ostrava, Jihlava, Plzeň, Olomouc, Karlovy Vary, Ústí nad Labem, České Budějovice a Hradec Králové.

You may also like