Domů » Slevové kupony pro levnější nákupy každé domácnosti

Slevové kupony pro levnější nákupy každé domácnosti

by info@press-media.cz

Zajímáte se o to, jak snížit náklady vaší rodiny? Porovnáváte občas ceny mobilních operátorů, dodavatelů elektřiny, plynu, ceny povinného ručení, životního pojištění a podobně? Tak to vás zřejmě potěší i možnost využít nejrůznějších slev, akcí, slevových kódů a kuponů, díky nimž můžete kdejaké zboží nakoupit levněji, nebo k němu získat zajímavý bonus, dárek, poštovné zdarma a podobně.

Kde hledat zajímavé slevy?

Také už se vám stalo, že vás prodejce nalákal do prodejny na zajímavou akci, ale zboží již bylo vyprodané? Tohle se vám přes e-shop nestane. Vše nakoupíte z domu, nikde nebudete muset chodit. Slevy využijete plnohodnotně, jak jen to jde. Je ale fakt, že mají omezenou platnost. Většinou platí slevové kódy, kupony a zajímavé akce několik dnů, týdnů nebo měsíc, dva. To ale jen velmi zřídka. Nejčastější jsou krátkodobé akce.

Elektro výhodněji pro mladé i seniory

Také rádi nakupujete v Okay. Uplatněte slevový kód Okay ve výši 100 Kč, který můžete použít na nákup elektra. Minimální hodnota nákupu je 1 000 Kč. Není to skvělé? Akce neplatí na předobjednávky, akce a produkty Apple. Jednoduše, najdete-li zboží, které není v akci, a rádi byste si jej koupili, pokud stojí víc než 1 000 Kč, můžete na něj slevu využít. Akce platí do konce roku 2021.

Okay ale přináší i další skvělé akce. Co třeba koupit si až o 2/3 levnější kuchyni? Anebo až 25 % sleva na nejprodávanější lednici. Bezva je i sleva až 50 % na vybrané typy postelí. Stačí podívat se na pandakupony.cz a vybrat si ten nejlepší.

Odpočinek v přírodě s levnějším vybavením

Rádi chodíte na toulky přírodou, do hor, lyžovat, stanovat…? Podívejte se na slevový kód Outdoormarket, díky němuž získáte slevu 3 % na stany. Stačí kód zadat na konci objednávky a sleva vám bude automaticky odečtena. Anebo se podívejte na kategorii „Výprodej“ a získejte zboží se slevou až 80 %. Při nákupu za více než 1 000 Kč vám nebude účtováno poštovné.

Slevy a akce jsou možností, jak ušetřit ročně poměrně slušnou částku peněz. Využívejte je a přidejte se k těm, kteří nakupují výhodněji.

You may also like