Domů » Ubytování pro školy v přírodě aneb nezapomeňte při pobytu využít kartu hosta

Ubytování pro školy v přírodě aneb nezapomeňte při pobytu využít kartu hosta

by info@press-media.cz

Pobyty v horách jsou v posledních několika letech čím dál tím populárnější. Není se čemu divit, protože hlavně děti tráví spoustu volného času u obrazovky počítače a ven prakticky vůbec nechodí. Jediným delším pobytem v přírodě je tak pro mnoho dětí škola v přírodě, která se odehrává na Benecku. Tato oblast je na pořádání školy v přírodě jednou z nejlepších v České republice, protože se zde nachází ProFamily Hotel TOP Benecko, v němž je možné využít speciální kartu hosta.

více v článku...

Co je karta hosta?

Pokud jste už někdy byli v ubytování pro školy a školky v přírodě, určitě jste zaznamenali speciální benefiční karty. V České republice to není moc obvyklé, nicméně Benecko je v tomto unikátem. Ubytování pro školu v přírodě nabízí ve spolupráci s celou oblastí takzvanou kartu hosta, která přináší beneckým hostům celou řadu výhod. Najednou můžete čerpat řadu slev a výhod, díky nimž ušetříte nemalé množství finančních prostředků. Tento benefit samozřejmě využije i školka v přírodě.

Jak kartu hosta získat?

Ubytování pro školy v přírodě je jedním z mnoha míst, kde můžete kartu hosta Benecka získat. Není na tom vůbec nic těžkého, protože se stačí ubytovat například pro lyžařský výcvik nebo letní tábor. Po získání karty v ubytování pro školy je třeba její registrace na internetových stránkách. Tento krok zabere několik minut, protože spočívá pouze v zadání několika základních informací. Ubytování pro školu poskytuje jednu kartu pro celou rodinu, ovšem v rámci pobytu dětí je možné sjednání individuálních podmínek.

Kde kartu hosta využít?

Prvním místem, kde se dá karta hosta využít, je ubytování v rámci školy v přírodě. Ubytování pro školku je zařazeno do partnerského benefičního programu, takže zde můžete uplatit některé slevy. Například se jedná o slevu 10 procent na denní menu restaurace. Hotel u sjezdovky se nachází v těsné blízkosti této restaurace, takže to na dobré jídlo nebudete mít daleko. Kromě toho mohou kartu využít například adaptační pobyty nebo adaptační kurzy v půjčovně sportovního vybavení. Jedete-li na dovolenou na Benecko, pak byste si měli co nejdříve zařídit i kartu hosta. Nabízené benefity a slevy určitě stojí za několik minut strávených na počítači.

You may also like