Domů » Vyhlídkový let

Vyhlídkový let

by info@press-media.cz

Vyhlídkový let vrtulníkem vám umožní vychutnat si dokonalý zážitek, na který budete dlouho vzpomínat. Jedinečný pohled z ptačí perspektivy v neobvyklém dopravním prostředku si užijete po celou dobu letu. Uvidíte místa, která znáte nebo i neznáte, a to z úplně jiného úhlu. Bude to osobní a intenzivní, zkrátka nezapomenutelné!

více v článku...

Vyhlídkový let, to je adrenalin i relax v jednom

Lety vrtulníkem patří mezi nejoblíbenější zážitkové programy současné doby. A nejde jen o úžasný výhled na okolí, ale i jedinečnou příležitost zjistit, jak takový vrtulník vypadá zevnitř, jaký poskytuje prostor, komfort a bezpečí.

Jednoduchá příprava před letem

Celý náš program je pečlivě naplánován. Od samého začátku se vám bude věnovat zkušený pilot, který vás provede celým procesem během krátké a zajímavé instruktáže. Seznámí vás se strojem, jeho základními technickými údaji, provede vás důležitými bezpečnostními opatřeními. Dále vám ukáže a vysvětlí vaše usazení a připoutání ve vrtulníku, používání sluchátek pro komunikaci a poskytne další nezbytné informace.


Poté spolu projdete předpokládanou trasu a náročnost letu. V případě zájmu si můžete naplánovat vlastní lokalitu, kterou byste chtěli z leteckého pohledu vidět. Je tak tedy možné letět přímo nad vašimi oblíbenými místy, zajímavými přírodními úkazy, kulturními památkami nebo i nad vaším bydlištěm.

Let vrtulníkem

Perfektní zábava pro každého

Velký výhledový prostor vrtulníku vám zajistí ničím nerušený prožitek. Během letu můžete samozřejmě celou dobu natáčet nebo fotografovat a rozšířit si tak domácí fotoalbum o nezvyklé záběry. Uvidíte toho opravdu mnoho.


Vyhlídkový let vrtulníkem je vhodný pro všechny, kdo touží letět nad známou či neznámou krajinou nebo si jen jednoduše vyzkoušet start, let a přistání v tomto stroji. Omezením není ani jakýkoli věk, i když děti musí mít dohled dospělého. Neváhejte tedy a dopřejte sobě nebo svým blízkým zkušenost, která obohacuje.

Comments are closed.